GARNITUR OD MARZENY CHEŁMIŃSKIEJ MARKI CHEŁMIŃSKA

GARNITUR OD MARZENY CHEŁMIŃSKIEJ MARKI CHEŁMIŃSKA

Falbany i falbanki, bardzo kobiece, seksowne i romantyczne. Wiemy, że w modzie królują nie od dziś.

Oczywiście wywodzą się ze stylu hiszpańskiego, bluzki czy sukienki z falbankami w modzie nazywane są „hiszpankami. W falbanach mogą chodzić kobiety w każdym wieku, począwszy od małej dziewczynki a skończywszy na starszej, statecznej Pani.

PORADY STYLISTKI

W modzie falbany okazały się wielkim dobrodziejstwem, ponieważ można nimi w prosty sposób skorygować swoją sylwetkę. Jeśli jesteś posiadaczką figury o nazwie „gruszka ” lub „trójkąt”, to znaczy masz biodra szersze od ramion, wtedy na górę sylwetki, aby wyrównać proporcje możesz a nawet powinnaś założyć bluzkę z falbanami. Falbany dodatkowo na górze sylwetki nie tylko poszerzą ramiona ale również powiększą Panią biust oczywiście, jeśli taka falbana znajdzie się na linii piersi.

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

Jeśli natomiast posiadasz figurę „pływaczki” lub tak zwanego „odwróconego trójkąta”- masz ramiona szersze od bioder, wtedy powinnaś falbany mieć w dolnej części stylizacji, to znaczy-  przy spódniczkach, spodenkach, spodniach, czy w dolnej partii sukienki. W ten sposób wyrównasz sobie proporcje sylwetki

STYLIZACJA

  1. Granatowy garnitur Marzeny Chełmińskiej marki CHEŁMIŃSKA
  2. Czarne szpilki BADURA
  3. Kremowy top ZARA
  4. Bordowa torebka HOUSE
  5. Kolczyki NO NAME
Reklama. Przejdź do sklepu↓

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓


Reklama. Przejdź do sklepu↑↓