GOSIA STROJEK- 3 URODZINY MARKI ORAZ OTWARCIE BUTIKU I SHOWROOMU

GOSIA STROJEK- 3 URODZINY MARKI ORAZ  OTWARCIE BUTIKU I SHOWROOMU

W najbliższą środę, 22 czerwca 2016 r. odbędą się 3. urodziny marki Gosia Strojek i oficjalne otwarcie butiku i showroomu projektantki na warszawskim Powiślu – jednym z najbardziej dynamicznych miejsc na modowej mapie stolicy.

Gosia Strojek

Gosia Strojek

Otwarciu towarzyszyć będzie prezentacja dotychczasowych kolekcji Gosi Strojek zaaranżowana w nietypowej scenerii bram i miejskich podwórek. W przestrzeni „pomiędzy”: budynkami i ludźmi, zwykle mijanej w pośpiechu, a którą tego dnia połączy świetna moda i muzyka.

Wydarzenie poprowadzi Ewa Mielnicka, Miss Polski 2014, a kolekcje zaprezentują finalistki tegorocznego konkursu Miss Mazowsza i Miss Warszawy.

Z okazji urodzin organizatorzy przewidzieli dodatkowo specjalne oferty cenowe i vouchery dla klientów na zakupy w sklepach stacjonarnym i internetowym, porady i konsultacje stylisty, upominki, konkursy z nagrodami w postaci autorskiej biżuterii, karnetów na zabiegi medycyny estetycznej i ekskluzywną siłownię. Spotkaniu towarzyszyć będzie degustacja alkoholi wiodących marek i znakomity poczęstunek.

Gosia Strojek to polska autorska marka modowa, kierowca motoru crossowego i Mistrzyni Polski w wakesurfie w jednej osobie. Jej nowy butik i showroom zostanie otwarty przy ul. Solec 111. Przyświeca mu idea ruchu. To kreatywna przestrzeń sprawnie wpisana w dynamikę miasta i rynek mody w Polsce. Projektantka celowo odeszła od próby otwarcia wielkopowierzchniowego atelier, typowego dla salonów sukien ślubnych z lat 90. Nowa przestrzeń mierzy symboliczne 15m2 i jest wyrazem aktualnych tendencji zakupowych. Butik ma pełnić nie tylko rolę nowoczesnego „punktu” spotkań z klientami, stylistami i ludźmi z branży odzieżowej. Ale też stanowić centrum dystrybucji kolekcji kupionych przez klientów w sklepie internetowym.

Gosia Strojek

Gosia Strojek

Gosia Strojek kieruje nowe miejsce dla ludzi takich jak ona. Mieszkańców dużych aglomeracji, którzy śledzą trendy, ale nie trzymają się ich kurczowo, tylko twórczo je wykorzystują: łączą, żonglują, bawią się modą.

To jednocześnie przestrzeń zgodna z charakterem jej kolekcji i dedykowana osobom prowadzącym aktywny tryb życia, które idąc do pracy albo szykując się na wielkie wyjście wybiorą dla siebie ubrania z eleganckiej linii „GS”, a po pracy przebiorą się w wygodniejsze ubrania sygnowane logiem linii „STR”. Wszystkich łączy jeden mianownik – mniej lub bardziej aktywnie uprawiają jakieś sporty. 

Informacja o projektantce.

Gosia Strojek to utalentowana projektantka, rdzenna warszawianka. Moda to jej pasja, życie i źródło inspiracji. Wszystkie kreacje tworzone przez Gosię Strojek są dynamiczne, odważne i bezkompromisowe. Projektantka, w wyjątkowy sposób, łączy ze sobą prostotę i elegancję, ale też nie boi się wyznaczać odważnych kierunków w modzie. Motywem przewodnim jej twórczości jest umiejętne łączenie funkcjonalności z ekstrawagancją. Doskonałemu krawiectwu towarzyszy przy tym dbałość o dobór najlepszej jakości materiałów.

Gosia Strojek

Gosia Strojek

Projekty Gosi Strojek można znaleźć w licznych magazynach modowych w Polsce – od Harper’s Bazaar i Elle przez Hot Moda, Avanti, Claudię po magazyny takie jak CKM. Jej kolekcje gościły w wielu programach m.in.: The Voice of Poland, You Can Dance, Pytaniu na Śniadanie. Ubrania Gosi chętnie wybierają takie gwiazdy i celebrytki, jak: Marika, Anna Wędzikowska, Paulina Sykut-Jerzyna, Patrizia Kazadi, Paulina Krupińska, Ilona Felicjańska, Marcelina Zawadzka, czy blogerka Maffashion.

Partnerzy:

JAGUAR

STOCK POLSKA

LECH

MASTERCRAFT

SOTOP

LADIES ON BOARD

PRAWO W MODZIE

SUCHARSKI

KLINIKA EPILARA

KLINIKA DR BEATA DETHLOFF

QUATTRO DESIGN

LHCG

PIOTR KAPALA.THE PHOTOGRAPHER

Pozdrawiam serdecznie Atelier Projektantki

ul. Solec 111, 00-385 Warszawa

www.gosiastrojek.com

tel. +48 502 100 551

Gosia Strojek

Gosia Strojek

Gosia Strojek

Gosia Strojek

Gosia Strojek

Gosia Strojek