GWIAZDY NA GWIAZDKĘ W POKAZIE KOLEKCJI ANNY CICHOSZ

GWIAZDY NA GWIAZDKĘ W POKAZIE KOLEKCJI ANNY CICHOSZ

Plejada gwiazd polskiego filmu, teatru, sceny muzycznej i prezenterki TV zaprezentowali kolekcję ubrań projektantki Anny Cichosz podczas Gali „Gwiazd na Gwiazdkę” w luksusowym hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. Celem gali było wsparcie Fundacji „Kocham Mamę”.

Reklama. Przejdź do sklepu↓

Anna Cichosz zaprezentowała swoje mistrzowskie projekty – charakterystyczne dla jej stylu eleganckie suknie z odważnymi cięciami i asymetrycznym ułożeniem materiału, wielowarstwowe spódnice dostosowujące się do kształtu ciała i płynnie podążające za sylwetką. Potrzeba wielu lat nauki na renomowanych uczelniach i kolejnych lat doświadczeń, by dojść do tego poziom sztuki krawieckiej. Na dodatek, projekty cieszyły oczy podwójnie, bo w spontaniczny i oryginalny sposób zaprezentowały się w nich modelki, w które na ten dzień wcieliły się cenione i lubiane aktorki, piosenkarki, prezenterki telewizyjne m.in.: Sylwia Wysocka, Joanna Kurowska, Martyna Kliszewska, Joanna Osyda, Olga Borys, Anna Iberszer, Katarzyna Ucherska, Aleksandra Adamska, Anna Korcz, Małgorzata Potocka i Eliza Gwiazda.

Po raz pierwszy na wybiegu pojawiła się z wielką gracją Teresa Lipowska.

W kolorystyce projektów dominowały klasyczne biele, czernie i czerwienie, ale też dostojny fiolet – który nie bez przyczyny został wybrany kolorem roku!

Event uświetnił fenomenalny występ Moniki Jarosińskiej, która autorskimi aranżacjami znanych przebojów wzbudziła wśród gości mnóstwo ciepłych, przedświątecznych emocji. Z kolei Anna Iberszer z Piotrem Woźniakiem zatańczyli ogniste tango przyjęte gorącymi owacjami.

Podczas pokazu zostały zaprezentowane także torebki Gawor Collection.

Prowadzącymi galę byli Kalina Ben Sira (występująca na scenie w spektakularnej szaro-srebrnej sukni Anny Cichosz) i Jakub Przebindowski.

O urodę aktorek zadbała Beauty Medica, Lab One, Kemon, Paese, Sanprobi oraz Salon piękności Milord.

Materiały prasowe.

Reklama. Przejdź do sklepu↓


Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓