GWIAZDY NA POKAZIE MODY ANNY CICHOSZ

GWIAZDY NA POKAZIE MODY ANNY CICHOSZ

Aktorki, dziennikarki, cenione stylistki zaprezentowały kolekcję marki AnA Cichosz podczas prestiżowej IX Gali Akademii Dobrego Stylu w Warszawie.

Gwiazdy wcieliły się w rolę modelek i pokazały projekty obrazujące szerokie spektrum możliwości i kunsztu krawieckiego Cichosz. Na wybiegu mogliśmy zobaczyć stroje uszyte na różne okazje i w różnym stylu – od prêt-à-porter po haute couture. To było prawdziwe show w najlepszym wydaniu!

W Warszawie jest zaledwie kilka gal na tak wysokim poziomie, jaki od lat stara się trzymać Akademia Dobrego Stylu. W zabytkowym gmachu Warszawskiego Domu Technika, obok pokazów znakomitych polskim marek modowych, w reprezentacyjnej sali balowej wręczono także statuetki Gracji wybitnym postaciom życia publicznego. W tym roku uhonorowano nimi Dorotę Williams, Magdalenę Różczkę, Dorotę Gardias i Danutę Stenkę.

SONY DSC

Projektantka z talentem i charyzmą

Gali wręczenia statuetek towarzyszy prezentacja wyselekcjonowanych marek modowych, które mogą być wzorem dla innych projektantów działających w branży odzieżowej. Na galę zapraszani są wyłącznie projektanci, którzy łączą znakomite rzemiosło z charyzmą niezbędna w branży fashion. Taką właśnie jest marka Ana Cichosz działająca na rynku od ponad 10 lat i przebojem zdobywająca serca klientem oraz gwiazd, które są stałym gościem w jej pracowni Wizerunkownia w prestiżowej galerii Plac Unii w Warszawie.

SONY DSC

Cichosz tworzy pod marką AnA Cichosz, celowo pisanej przez jedno „n”. Kolekcje Any Cichosz goszczą w licznych magazynach modowych w Polsce. Chętnie zakładają je także gwiazdy i celebrytki, co było także widać podczas gali Akademii Dobrego Stylu.

W sukniach z pracowni AnA Cichosz zaprezentowały się – jako modelki na czerwonym dywanie – Eliza Gwiazda, Agnieszka Mrozińska, Karolina Nowakowska, Dorota Głowacka-Lesień, Wiganna Papina, Katarzyna Butowtt, Katarzyna Walter, Magdalena Górska, Jola Mrotek-Grudzińska, Natalia Rewińska, Iwona Jankowska, a także w drugim pokazie Iwona Węgrowska.

SONY DSC

Moda na każdą okazję

Na gali Cichosz pokazała kolekcje haute couture i pret-a-porter. Obie linie cechuje rzemiosło na najwyższym poziomie oraz luksus, gdyż kolekcje wykonane są z wysokogatunkowych tkanin i dzianin. Królem pokazu była niewątpliwie koronka – misterne, ręcznie naszywane wzory przyprawiały gości o zawrót głowy. Z informacji przekazanych przez projektantkę wynika, że jedna kreacja może powstawać nawet… 2 tygodnie. To rzadkość na polskim rynku mody nastawionym na fast fashion.

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

Linia haute couture Cichosz składa się z unikatowych pojedynczych wzorów. To niestandardowe kreacje, których znakiem rozpoznawczym jest zabawa kontrastem oraz fakturą materiałów. To także lina na wskroś oryginalna, urzekająca niepowtarzalnym krojem i zamysłem projektanckim.

SONY DSC

Z kolei kolekcja pret-a-porter sygnowana znakiem AnA Cichosz, dedykowana jest odważnym i seksownym kobietom, mającym świadomość piękna swojej płci. Jednocześnie kolekcje są bardzo praktyczne i znakomicie sprawdzają się w trakcie aktywnego dnia właścicielki. Cichosz udowodniła to prezentując jedną ze swoich kreacji w niecodziennym zestawieniu – ręcznie wyszywaną tiulową narzutkę zręcznie zestawiła z jeansami!

Jestem na tak!

Ścianka musy być 😉

Reklama. Przejdź do sklepu↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓