GWIAZDY NA PRESSDAY U DOROTY GOLDPOINT

KOLEKCJA WIOSNA -LATO 2019  – relacja ze spotkania prasowego.

Projektantka Dorota Goldpoint – właścicielka luksusowej marki dla kobiet – zaprosiła do swojego atelier na Saskiej Kępie zaprzyjaźnione gwiazdy, stylistki oraz redaktorki magazynów związanych z modą, na premierę  najnowszą kolekcję na wiosnę i lato 2019. Wśród gości Doroty Goldpoint znalazły się m.in.: Katarzyna Żak, Anna Korcz, Agnieszka Wosińska, Katarzyna Grochola, Beata Tadla, Ewa Szabatin, Magdalena Schejbal oraz Grażyna Szapołowska – ambasadorka marki. Panie mogły podziwiać i przymierzać ubrania z kilku tworzących kolekcję linii.

O tym, że  Dorota Goldpoint potrafi zadbać o kobiety, wychodząc naprzeciw ich pragnieniom i oczekiwaniom, zapewniały zaprzyjaźnione z nią gwiazdy.

 „Dorotę poznałam kilka lat temu, kiedy zaczynała budować swoją markę. Pokochałam ją od razu za jej kulturę osobistą, wdzięk, wiedzę i klasę. Za sympatią do człowieka poszła sympatia do tego, co robi. Dorota dba niezwykle o jakość tkanin, jest precyzyjna, cyzeluje każdy szczegół, nie puści modelu, który nie byłby przez nią zaakceptowany. Szyła sukienkę ślubną mojej córki Ani, oraz moje kreacje na jej ślub i wesele. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Cenię ją niezwykle, bo to kobieta z klasą. Wystarczy spojrzeć na jej atelier, w którym panuje serdeczna atmosfera” – przyznała Anna Korcz, która uczestniczyła w sesji projektantki na temat wartości kobiet dojrzałych we współczesnym świecie.

A Agnieszka Wosińska dodaje  „Cenię tę markę za kobiecość, której w najnowszej kolekcji jest bardzo dużo, w postaci kwiatów, falban i zwiewnych tkaniny. To super podkreśla kobiecą delikatność. Uwielbiam kolory i duże wzory oraz naturalne tkaniny – jedwab, bawełnę, żorżetę. W kreacjach od Doroty Goldpoint można się czuć kobieco i swobodnie. Nie wystarczy dobrze wyglądać przed lustrem, istotny jest przede wszystkim komfort w ruchu, który zapewnia ta projektantka”

   „Dorota ma swój rozpoznawalny styl, zdecydowanie kobiecy, a nie dziewczyński czy młodzieżowy. W jej nowej kolekcji jest sporo rzeczy, które mi się podobają – fantastyczne fraki, marynarki, zestawy dresowe. Przymierzyłam też piękne kimono. Jest obłędne i takie sceniczne! Ponieważ preferuję styl eklektyczny i lubię bawić się modą, chętnie wyszłabym w nim na ulicę. Dorota doskonale dobiera materiały i dba o każdy detal. Noszę fantastyczną wojskową kurteczkę jej autorstwa oraz piękną suknię wieczorową” – mówi  Magdalena Schejbal.

Podobnie jak do tej pory, ubrania z nowej kolekcji będzie można kupić nie tylko w atelier na Saskiej Kępie, ale i w warszawskim Domu Mody Klif oraz w sezonie letnim w Juracie.

Więcej na https://dorotagoldpoint.com/

GWIAZDY NA PRESSDAY

Materiały prasowe