GWIAZDY W SESJI ZDJĘCIOWEJ NOWEJ KOLEKCJI ANNY CICHOSZ

GWIAZDY W SESJI ZDJĘCIOWEJ NOWEJ KOLEKCJI ANNY CICHOSZ

W prestiżowym Hotelu Regent Warsaw odbyła się sesja fotograficzna nowej kolekcji Anny Cichosz z wizażami marki Alilla Cosmetics. Suknie projektantki z kolekcji jesień/zima 2017/2018 przed obiektywem fotografa modowego, Rafała Dąbrowskiego, zaprezentowały 2 wyjątkowe osoby, aktorka Agnieszka Kawiorska oraz prezenterka telewizyjna, Eliza Gwiazda. O podkreślenie piękna i trwałości makijażu zadbała marka cieni mineralnych Alilla Cosmetics i team Beauty Attack Studio.

 

Kolekcja Anny Cichosz na sezon jesień/zima 2017/2018 prezentuje wielowymiarowość kobiecej natury – każda kobieta ma wiele twarzy, może być jednocześnie silna, dynamiczna, pozostając subtelna i delikatna. Przemyślany dobór tkanin: wełen, modnych w tym sezonie welurów w połączeniu ze zwiewnymi koronkami i tiulami, podkreśla tę różnorodność. Projektantka niezwykle umiejętnie łączy je, uzyskując spójną, współczesną, ale niejednoznaczną całość. Wysokogatunkowe tkaniny, formy i kolory są dobrane z wielką dbałością o piękno i funkcjonalność.

Reklama. Przejdź do sklepu↓

„Jestem zauroczona kobietami, które mnie otaczają. Gwiazdami, które mam niezwykłą przyjemność ubierać na szczególne okazje, ale też tzw. zwykłymi klientkami, które dla mnie są wyjątkowe i stanowią niewyczerpane źródło inspiracji. Kolekcja jest dedykowana kobietom, takim jak one. Silnym, pewnym siebie i świadomym tego, ile może zdziałać dobrze dobrane i uszyte ubranie – wyjaśnia projektantka Anna Cichosz.

Sesja odbyła się we wnętrzach Hotelu Regent Warsaw.

– Miejsce zostało wybrane z rozmysłem. Wystrój stanowi spójne tło dla kolekcji i współgra z urodą i temperamentem gwiazd, które zaprosiliśmy do współpracy. Niezwykle się cieszymy, że twarzami kolekcji, naszymi muzami zgodziły się zostać aktorka Agnieszka Kawiorska i prezenterka telewizyjna, Eliza Gwiazda. To wyraz zaufania do naszej pracy i pokłosie wieloletnich, serdecznych kontaktów – dodaje Aleksandra Paulska, CEO agencji Lion’s Head Communications Group, która wyprodukowała sesję.


Reklama. Przejdź do sklepu↓
www.douglas-shop.pl

Nie przez przypadek za obiektywem stanął również fotograf modowy Rafał Dąbrowski. Dąbrowski ma na swoim koncie dziesiątki realizacji fotograficznych dla portali i tytułów prasowych utrzymanych w klimacie nowej kolekcji Cichosz. Zadbał o uchwycenie każdego detalu i utrwalenie artyzmu sukni Ani Cichosz.

O profesjonalny makijaż zadbała marka cieni mineralnych do powiek Alilla Cosmetics z zespołem Beauty Attack Studio. Do makijażu sesyjnego wizażystki wykorzystały kilka intrygujących palet cieni Alilla – z kolekcji Love, Sweet, Nude i Universe. „Ich cechą jest niezwykła trwałość i piękno kolorów, świetnie się nakładają i utrzymują, nawet w tak ekstremalnych warunkach, jak wielogodzinna sesja zdjęciowa” – podkreśla Monika Antoniewska, właścicielka Studia Wizażu Beauty Attack.

Jak podkreśla Paweł Kotusiewicz, Dyrektor Zarządzający marki Alilla, niezależnie od wybranego zestawu, cienie mineralne Alilla to propozycja dla każdej z kobiet, które cenią sobie naturalne piękno, najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktów. Kosmetyki Alilla to w 98% naturalne składniki mineralne, nie zawierają parabenów, konserwantów, silikonów, sztucznych barwników, talku czy parafiny. Są hipoalergiczne i zapewniają długotrwały efekt. – „To doskonała propozycja dla każdej z pań, które pięknym makijażem chcą rozpocząć dzień, bez konieczności poprawiania go w ciągu dnia, niezależnie od codziennych wyzwań.”

Team sesji:

Kolekcja: Anna Cichosz
Modelki: Agnieszka Kawiorska, www.agnieszkakawiorska.com ; Eliza Gwiazda, www.wblyskufleszy.pl
Zdjęcia: Rafał Dąbrowski, www.rafaldabrowski.pl, na stałe współpracujący z Brilliance Models Agency
Produkcja: Lion’s Head Communications Group. www.lhcg.pl Aleksandra Paulska

Make up: Beauty Attack, Monika Antoniewska, Agnieszka Prokop, www.beautyattack.pl
Partnerzy:

Paweł Kotusiewicz, Dyrektor Zarządzający marki Alilla Cosmetics, www.alilla.com, Magdalena Jaworska, Dyrektor Marketingu Hotelu Regent, www.regent-warsaw.com

Agencja PR – Lion’s Head Communications Group
Partnerzy medialni: Telewizja ATV, Magazynu Tygrysy Biznesu, Imperium Kobiet, Law Business Quality

 

Informacja prasowa.

 Reklama. Przejdź do sklepu↓