HELLO RADOM!!! I-WSZE INTEGRACYJNE SPOTKANIE RADOMSKICH BLOGEREK.

HELLO RADOM!!! 
  SPOTKANIE RADOMSKICH BLOGEREK. 
 
We wszystkich dużych miastach strefa blogerska tętni życiem, tylko nie u nas. Ludzie narzekają i mówią, że ciężko i nic się nie dzieje,  gdzie tak naprawdę jest wiele możliwości i imprez w Radomiu by dobrze się bawić i poznać wyjątkowe osoby. W miniony piątek 18.09.2015 r.o godzinie 17.00 w restauracji ROZMARYN odbyło się pierwsze spotkanie blogerek. W zeszłym roku miałam okazję już uczestniczy w spotkaniu, ale miało inny charakter. Było to wyłączenie spotkanie blogerek, które prowadzą blogi o modzie. Relację znajdziecie tutaj: http://fashionandstyle-emiliawrobel.blogspot.com/2014/08/letnie-spotkanie-radomskich-blogerek.html#more  Teraz to spotkanie różniło się od poprzedniego tym , że mogły uczestniczyć wszystkie osoby, które piszą blogi, blogi na różne tematy. Spotkanie to zorganizowała Honorata Dyjasek, która pisze bloga WEBSKA:  http://www.webska.me/ . Musicie wiedzieć, że spotkania nie da się zorganizować w tydzień. Dużo siły, czasu i energii Honorata włożyła w to, aby wyszło jak najlepiej.  Za to wszystkie bardzo jej dziękujemy i muszę powiedzieć, że zdała egzamin jako organizatorka na piątkę. Na spotkanie zaprosiła 15 blogerek z Radomia i okolic, które piszą blogi na różne tematy. Dziewczyny piszą o swoich pasjach,  zainteresowaniach, życiu, dzieciach, podróżach, gotowaniu, kosmetykach, fotografii i modzie. 
 
 
Wchodząc na spotkanie od razu na wstępnie dostałyśmy upominki od sponsorów. Muszę powiedzieć, że aż takich się nie spodziewałam. W kolejnych postach opiszę sponsorów, którzy
 byli dla nas bardzo hojni  i przygotowali wyjątkowe niespodzianki. 
 
Na początku, trochę nieufnie, z małym stresem ale z dużą ciekawością przyglądałyśmy się sobie. W końcu to pierwsze spotkanie, nie znamy się osobiście i nic o sobie nie wiemy. Gdy już wszystkie zasiadłyśmy przy stole, głos zabrała pomysłodawczyni i organizatorka spotkania Honorata Dyjasek. Na wstępie opowiedziała swoją historię nie tyle życia, co powstania swojego bloga WEBSKA   http://www.webska.me/  .


 

Honorata opowiedziała nam również o pewniej Fundacji „Kawałek nieba” i książce „Zwierzaki pocieszaki”, która została napisana przez blogerki z myślą o chorych dzieciach.  Cudowna akcja, która miała i ma na celu wspomóc i ratować ludzkie- dziecięce życie. Tak niewiele przeżyły a tak wiele przeszły! Też mam córkę i dla mnie jej życie i zdrowie jest najważniejsze, dlatego uważam, że to bardzo szczytny cel. W tym roku została napisana druga książka, która w jakiś sposób jest kontynuacją pierwszej. Pieniądze tym razem są przekazywane na Fundację Zbigniewa Religi. 

 
W następnej kolejności każda z nas opowiedziała w kilku słowach o sobie i o swoim blogu. Dzięki temu mogłyśmy się lepiej poznać i dowiedzieć się, jakie blogi prowadzimy i o czym piszemy.


Akurat tak się złożyło, że siedziałam najbliżej Honoraty, która skończyła opowiadać o sobie, blogu i fundacji  i na „pierwszy ogień” poszłam ja. 
W następnej kolejności przedstawiam blogerki i ich blogi:


 


Justyna z justMamy

Katarzyna z Girl about town
Małgorzata z Matek Polek
Ewelina z Na sportowo
Małgorzata z Tatr dla Średniozaawansowanych
Marta z Babińca
Marta z Kokolinka Beauty & Hobby
Renata z Renata Mrowińska fotoblog
Anna z Modnego Duetu
oraz ja z Fashion and Style

W drugiej części spotkania mogłyśmy się zapoznać z pielęgnacją twarzy i ciała kosmetykami  firmy Mary Kay dzięki Iwonie Wardeckiej. 

 
Wyjątkowe spotkanie, które miało na celu nie tylko abyśmy się poznały, ale również byśmy zarazem mogły wspomóc potrzebujące dzieci. 

 Fajnie poznać, osoby, które zarażają swoją pasją, które chcą się dzielić wiedzą i zainteresowaniami z  czytelnikami i oczywiście z nami.  Tematy, które opisujemy na swoich blogach, każdej z nas są bliskie. 
 
 
  
Tak nam się spodobało to spotkanie, że już myślimy o kolejnym. 

Media:


 Sponsorzy:

Portal dla kobiet www.vitwoman.pl patronat
portal dla kobiet z Radomia i okolic www.eradomianki.pl patronat
portal radomski, anonse, ogłoszenia www.radomiaczek.pl patronat
Radio Plus Radom www.radioplus.com.pl patronat
sklep z odżywkami i suplementami www.mocarni.pl sponsor  
Sklep GSM www.electrogsm.pl sponsor  
Drogeria Internetowa Pleasure.cat www.pleasure.cat sponsor  
Sklep internetowy PinkDrink.pl – gadżety, zabawy, prezenty na wieczór panieński www.pinkdrink.pl sponsor  
PopGym Fitness Club Radom www.popgym.pl sponsor  
Drogerie Natura www.drogerienatura.pl sponsor    
ESKK- kursy językowe, zawodowe i hobbystyczne www.eskk.pl sponsor  
Shintai Day Spa www.shintai.com.pl sponsor  
Pills-Rank.pl Niezależny Ranking Suplementów Diety www.pills-rank.pl loteria  
Ekologiczne kosmetyki Eco i Bio Www.ekozuzu.pl loteria  
Sklep z odzieżą dziecięcą https://www.facebook.com/www.CoolKids?pnref=story loteria  
TrustedCosmetics www.trustedcosmetics.pl konkurs  
GiftPol.pl Topowe Gadżety Reklamowe www.giftpol.pl sponsor  
Imperium Kobiet http://www.ikmag.pl loteria u
Warsztaty z Mary Kay Iwona Wardecka atrakcje
Fotograf Krzysztof Kwieciński Www.mikab.pl atrakcje
Maskotki z rysunków https://www.facebook.com/Maskotki-z-rysunk%C3%B3w-dzieci-367636406671095/timeline/?ref=ts wystawa
Zwierzaki Pocieszaki www.zwierzakipocieszaki.pl