I KOMUNIA ŚWIĘTA-MODA DLA MATKI I CÓRKI

I KOMUNIA ŚWIĘTA-MODA DLA DZIEWCZYNEK I MAM

Maj i czerwiec to wyjątkowy czas dla dzieci, które przystąpią do I Komunii Świętej. Zanim jednak nastąpi ten uroczysty dzień, poprzedza go wiele miesięcy przygotowań. Poświęcenie medalików, książeczek i zaliczenie egzaminów… tak przynajmniej było za moich czasów, myślę, że i teraz też tak jest. Ostatnim, nie mniej ważnym elementem jest przygotowanie odpowiedniej stylizacji, która będzie pasowała do kościoła i na rodzinny obiad.

PROPOZYCJE DLA DZIEWCZYNEK

Dziewczynki będą ubrane  w alby lub w piękne białe sukienki z wianuszkiem na głowie i odpowiedniej fryzurce. Po obiedzie, jednak z tych wyjątkowych komunijnych kreacji dzieci się przebiorą, ponieważ mamy boją się, że ich pociechy się wybrudzą… ba, nawet mogą porwać i zniszczyć albę czy sukienkę. Mogą je wtedy zastąpić pięknymi sukienkami i nie koniecznie w białym kolorze. Mogą to być bardzo delikatne, pastelowe kolory: pudrowy róż, błękit, krem czy delikatna zieleń.

Przejdź do sklepu ↓

 1. Answear
 2. Answear
 3. Answear
 4. Zalando
 5. Zalando
 6. Zalando


Reklama. Przejdź do sklepu ↓
13122016 zoio720x100 Image Banner 750 x 100

 

PROPOZYCJE DLA MAM.

Sukienka to również idealnie rozwiązanie dla mam, powinna być raczej prosta i klasyczna. Długość natomiast może być tuż przed, do oraz za kolano lub wersji maksi, czyli długa. Sukienka idealna, to taka, którą będziecie mogły założyć do kościoła i jednocześnie na rodzinny obiad. Musicie pamiętać, że kościół ma również swój dress code. Jeśli macie sukienkę na ramiączkach, to koniecznie musicie założyć żakiet lub kurtkę.

Przejdź do sklepu ↓

 1. AvantiSklep.com
 2. AvantiSklep.com
 3. TOP SECRET
 4. Zalando
 5. Zalando
 6. Answear

REKLAMA. Przejdź do sklepu ↓
COLORAMA_728X90