IDEALNY PREZENT NA ŚWIĘTA, LUKSUSOWE AKCESORIA MACIEJ ZIEŃ, TERAZ O 20% TAŃSZE

IDEALNY PREZENT NA ŚWIĘTA, LUKSUSOWE AKCESORIA MACIEJ ZIEŃ, TERAZ O 20% TAŃSZE

Maciej Zień, jeden z czołowych polskich projektantów, oprócz wspaniałych kreacji na czerwony dywan, posiada w swojej ofercie również luksusowe akcesoria. Należą do nich torebki, portfele i wizytowniki, które stanowią idealny pomysł na świąteczny prezent.


Wykonane z najwyższej jakości skóry produkty dostępne są w sklepie online www.zien.pl/sklep. Do końca grudnia 2018 można je kupić o 20% taniej. W ofercie sklepu online www.zien.pl/sklep znajdują się zaprojektowane przez Macieja Zienia 4 modele wizytowych torebek typu listonoszka, wykonanych z najwyższej jakości skóry naturalnej, w odcieniach: grafitowym, czarnym, popielatym i granatowym. Wszystkie torebki posiadają srebrny, metalowy łańcuszek i zamykane są na zapięcie magnetyczne. W środku każdej z torebek znajduje się duża kieszeń oraz dwie mniejsze, w tym jedna zapinana na suwak.

Ponadto w ofercie sklepu znajdują się dwa eleganckie portfele, czarny i granatowy. Posiadają one cztery kieszenie, w tym jedną zamykaną na zamek błyskawiczny, oraz liczne kieszonki na karty płatnicze. Ciekawą alternatywą dla portfeli są wizytowniki dostępne również w tych samych kolorach.

Wszystkie produkty ozdobione są charakterystycznym dla Macieja Zienia motywem skarabeusza.

Do końca grudnia 2018r. na wszystkie produkty w sklepie online obowiązuje rabat w wysokości 20%.

LINK DO SKLEPU ZIEŃ SKLEP

Maciej Zień – twórca marki kojarzonej z luksusem, elegancją i perfekcyjnym wykonaniem. Na rynku od 18 lat, zdobył uznanie wśród przedstawicieli branży mody, show-biznesu oraz grona wiernych klientek. Odbierał nagrody m. in. jako finalista prestiżowych konkursów dla projektantów mody Złota Nitka i Złoty Wieszak oraz laureat Belvedere International Achievement Award. Pierwszy projektant mody, który wystawił swoje prace w Muzeum Narodowym z okazji 10-lecia twórczości. W styczniu 2010 otrzymał tytuł projektanta z klasą podczas gali Doskonałość Mody Magazynu Twój Styl. W tym samym roku znalazł się na liście najbardziej wpływowych mężczyzn magazynu Gentleman. Jego premierowe kolekcje pokazywane są w najbardziej prestiżowych lokalizacjach Warszawy i szeroko komentowane przez ogólnokrajowe media. W 2013 roku marka Zień została wyróżniona przez organizację Superbrands jako najsilniejsza marka odzieżowa w Polsce.

Materiały prasowe

WARTO PRZECZYTAĆ!!!