II BABSKI WIECZÓR W ULANIE

II BABSKI WIECZÓR W ULANIE

W niedzielę, 11 marca o godz. 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Ulanie-Majoracie odbędzie się II edycja, zapoczątkowanych rok temu spotkań dla pań z okazji Dnia Kobiet.

Kobieta przedsiębiorcza w roli głównej

Pierwsza projektantka mody, która przygotowuje specjalnie  kolekcję strojów „Babskiego wieczoru w Ulanie” to  Jola Szala, poprowadzi również warsztaty dobrego stylu z udziałem najlepszych modelek gminy Ulan-Majorat i powiatu radzyńskiego.

Jola Szala – projektantka mody z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, według której posiadanie własnego stylu jest jednym z elementów sukcesu osobistego i zawodowego.

 

Jola Szala jest laureatką najważniejszych nagród i wyróżnień związanych ze światem mody, m.in. Złota Pętelka, Złoty Wieszak, Moda Top i wielu innych. W swojej pracowni w Lublinie i atelier w Warszawie projektuje i szyje ubrania dla wszystkich tych, którzy chcą dobrze wyglądać. Wśród jej klientów jest wiele osób znanych i cenionych.
Prowadzi również szkolenia i warsztaty związane z estetyką ubioru dla firm oraz osób indywidualnych. Ogromnym atutem tych szkoleń jest to, że przekazaną wiedzę można natychmiast wprowadzić w życie.Reklama. Przejdź do sklepu↑

Kolejną projektantkę „Babskiego wieczoru w Ulanie”, której kreacje będziemy mogli podziwiać w niedzielne popołudnie 11 marca jest Magdalena Baczyńska vel Mróz

Pod taką marką zobaczymy najnowsze propozycje jej autorskiej kolekcji. Projektantka przez wiele lat związana była z lubelskim teatrem, w którym projektowała nie tylko kostiumy i scenografie ale także zajmowała się redakcją programów teatralnych, oraz tworzeniem kampanii promocyjnych spektakli. Swoją przygodę z modą rozpoczęła w maju 2016 r. prezentując w duecie z inną projektantką finałową kolekcję konkursu Off Fashion. Od tego czasu kolekcje duetu można było oglądać na kilku pokazach, między innymi w Chicago i Grodno.

Tym razem prezentuje swoją autorską kolekcję, która choć wywodzi się z bardziej minimalistycznego nurtu to jednak nie ukryje się w niej pasji i zamiłowania projektantki do teatru. Kolorystyka kolekcji jest dość zróżnicowana, począwszy od soczystej czerwieni, aksamitnej zieleni, miękkiej perłowej tonacji przytulnych wełen, po odcienie granatu, kosmicznego srebra i eleganckich ponadczasowych czerni. Projektantka zadbała o to by nie tylko było ciepło, przytulnie i przyjemnie ale przede wszystkim pięknie, uczuciowo, luksusowo – w myśl zasady „sztuka jest sublimacją uczuć”.

Źródło: http://radzyninfo.pl/aktualnosci/ii-babski-wieczor-ulanie/

ReklamaReklama. Przejdź do sklepu↑↓