Bez kategorii

IKONA STYLU- MIRANDA KERR.

IKONA STYLU- MIRANDA KERR.
 
Mirandy Kerr ikona mody i stylu. Warto się nią inspirować, bo to nie tylko piękna kobieta, ale również bardzo modna, wie co w modzie „piszczy”. Wie również, co i jak połączyć , aby zawsze elegancko i pięknie wyglądać. 
 
Krótkie bio na jej temat, które zaczerpnęłam z Wikipedii. 
 
Miranda May Kerr – australijska modelka, znana z kampanii reklamowych australijskiej marki Portmans. Była również aniołkiem Victoria’s Secret. Urodzona 20 kwietnia w 1983 roku w Sydney, Australia. 
 Miranda ma angielskie, francuskie i szkockie korzenie. W wieku 13 lat, Kerr wygrała w australijskim magazynie młodzieżowym Dolly casting na modelkę i podpisała kontrakt z agencją modelek Melbourne Chadwick. Po opublikowaniu jej zdjęć w skąpych strojach kąpielowych, stała się obiektem skandalu obyczajowego. W całej Australii wybuchła ostra dyskusja na temat młodych modelek i pornografii, w efekcie której magazyn Dolly wycofał zdjęcia.
 
 
W 2003 opuściła Australię aby zamieszkać we Francji i podjąć współpracę

 z agencją Madison Paris. Kariera Mirandy rozpoczęła się w 2003 roku od kampanii reklamowej zrealizowanej przez Ericka Sebana-Meyera dla Ober Jeans Paris.
 
Kerr stała się twarzą firmy Portmans. Miranda szybko podbiła światowe rynki mody, często pojawiała się na okładkach magazynów i katalogów mody, oraz występowała na pokazach mody. Jej twarz pojawiała się na reklamach Portmansa i Veet. Zagrała w teledysku Everything To Me grupy Tamarama swojego byłego chłopaka Jay Lyona. Zagrała również małą rolę w serialu CBS Jak poznałem waszą matkę razem z innymi Aniołkami Victoria’s Sceret.
 
W 2004 w wieku 21 lat Miranda wyprowadziła się do Nowego Jorku i podpisała kontrakt z agencją Next. Kerr pozowała dla Baby Phat, Lisy Ho, Voodoo Dolls, Levu’sa, Bettiny Liano, Nicoli Finetti, L.A.M.B, Heatherette, Betsey Johson,Trelise Cooper, Jets, Johna Richmonda, Blumarine Swimwear, Victoria’s Secret, Anny Molinari, Roberta Cavallego,Enrico Coveriego, Arden B, Cii Martimy,Amuleti J i magazynów takich jak Elle, Oyster, Madison, Vogue, Harpers Bazaar. W drugim sezonie projektu Runway, pozowała dla Daniela Vosovica na Fashion Week. Kerr występowała również w teledysku Kanye’ego Westa i Pharrella Williamsa „Number One”.
 
 
W 2006 roku podpisała umowę z Maybelline i wystąpiła w kilku reklamach. W 2006 roku miała również swój debiut w Victoria’s SecretFashion Show jako pierwsza australijska modelka.