IV KONFERENCJA NETWORKINGOWA ” TWOJA PASJA TWOJA FIRMA”.

TWOJA PASJA TWOJA FIRMA. 
Kamila Rowińska.
 
Tak, tak, nie ma to jak prawie z miesięcznym opóźnieniem pisać post.
Otóż, prawie miesiąc temu byłam z Anną Pomorską na konferencji TWOJA PASJA, TWOJA FIRMA (zaproszenia wygrałyśmy w konkursie), która miała na celu wskazać nam, że warto robić to co się kocha. Inaczej mówiąc można kochać swoją pracę, pod warunkiem, że wybrałeś ją zgodnie ze swoimi upodobaniami i z tym co siedzi w Twoim sercu. Najgorzej pracuję się wtedy, gdy robisz coś na siłę albo chwytasz w locie co podanie.
Konferencja miała również na celu wskazanie mam różnych naszych błędów nad którymi należy pracować, aby ich nie powielać, ale wyciągnąć z nich wnioski i osiągnąć sukces.
Było super !!! Polecam wszelkiego rodzaju szkolenia i warsztaty, które mają na celu wzbogacać ale i motywować nas do działania i innego myślenia. Tylko wtedy, gdy zmienisz tok myślenia i zmienisz powielanie wyuczonych schematów osiągniesz sukces nie tylko zawodowy ale i życiowy. !!!
Jedno ze szkoleń prowadziła Kamila Rowińska: www.facebook.com/rowinskacoaching?fref=ts
mam książkę „Kobieta niezależna” oraz dedykację z

 autografem.

Tak było podczas konferencji:
Więcej zdjęć z samej konferencji znajdziecie pod linkiem: www.facebook.com/media/set/?set=a.916260088387937.1073741878.638188329528449&type=3
Pozostałe fotki: