JAK NOSIĆ RAMONESKI W STYLU TOPMODELKI CARY DELEVINGNE?

JAK NOSIĆ RAMONESKI W STYLU TOPMODELKI CARY DELEVINGNE?

Cara Delevingne jest modelką oraz aktorką. Obydwa te zawody skłaniają do odpowiedniego wyboru stylizacji. Brytyjka szczególnie lubi odważny styl, a w tym łatwo zauważyć różnorodne ramoneski, które są dopasowane do bieżącego outfitu.

Ramoneska w kobiecym stylu

Ramoneska to skórzana kurtka, która idealnie nadaje się na wiosenny spacer lub jako dopełnienie stylizacji. Można ją różnie łączyć i tym samym uzyskać upragniony styl. Wśród stylizacji Cary Delevingne wyróżnia się outfit, który składa się z czarnego topu, butów na koturnie z ćwiekami, zamszowej torebki, złotych dodatków i oczywiście stylowej ramoneski. Elementem, który się wyróżnia są spodnie. Są to białe rurki z motywem czerwonych całusów. Mocny element jakim jest ramoneska idealnie komponuje się z kobiecymi spodniami, tworząc razem mocną stylizację przeznaczoną dla kobiet, które lubią się wyróżniać. Cara Delevingne należy właśnie do takiego grona kobiet, a zatem warto zwrócić uwagę na sposób w jaki łączy zawsze modne ramoneski. Dodatkowym elementem, dzięki któremu możemy modyfikować taką stylizację jest upięcie włosów. Cara w takim wydaniu ma odsłonięte czoło poprzez zebranie połowy włosów do tyłu. Takie upięcie nadaje całej stylizacji odrobinę dziewczęcości. Jeśli chcemy, aby outfit miał mocniejszy wygląd postawmy na rozpuszczone włosy.

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

Czarna ramoneska w rockowym wydaniu

Skórzaną kurtkę, jaką jest ramoneska można nosić w różnych wydaniach. Jednym z nich jest rockowy styl. Cara Delevingne widocznie o wiele bardziej lubi mocne wydania, od tych typowo kobiecych. Jedna z jej stylizacji bazuje na czarnej dłuższej podkoszulce z napisem, szarych stonowanych rurkach oraz czarnych dłuższych botkach. Całość idealnie dopełnia ramoneska ze srebrnymi ćwiekami tworząc charakterny styl rockowy – podobne tutaj lamoda.pl/katalog/tag-ramoneski. Całość Cara Delevingne podkreśliła rozpuszczonymi włosami spryskanymi lakierem, aby były uniesione oraz mocnym makijażem. Ramoneska w takim wydaniu jest zdecydowanie dla kobiet, które lubią mocne wydania w stylizacjach i nie boją się tego pokazywać.

Skórzana ramoneska podstawą street style

Cara Delevingne znana jest z mocnych outfitów, które wyrażają mocny charakter, jaki w niej drzemie oraz swobodny ubiór. Jedna z jej stylizacji charakteryzuje się tak zwanym stylem ulicznym. Do tego zestawu dobrała czarno białą koszulkę w poziome, cienkie paski, dresowe luźne szare spodnie oraz czarne botki z ćwiekami. Całość dopełniła ramoneska, dzięki której stylizacja wyraża lekkość. Tutaj również ma znaczenie upięcie włosów. Cara Delevingne postawiła na wysoko upiętego koka, z którego wystają luźne kosmyki włosów. Cała kompozycja stwarza uliczny styl, który jest bardzo modny od kilku sezonów modowych.

Artykuł sponsorowany

Reklama↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓