JAPOŃSKI LIFTING 3D- EFEKT SKALPELA DLA SMUKŁYCH NÓG I JĘDRNYCH POSLADKÓW W NEFRETETE MEDICAL & SPA

Mam dla Was ekscytujące wiadomości! Zdecydowałam się na współpracę z salonem Nefretete Medical & Spa, znanym ze swojej profesjonalnej i innowacyjnej oferty zabiegów. Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami moimi wrażeniami po pierwszym zabiegu, którym był „Japoński Lifting 3D”.

Japoński lifting 3D to innowacyjna technika masażu gwarantująca efekty zbliżone rezultatów w chirurgii estetycznej – nieinwazyjnie, bez bólu i ryzyka powikłań. Japoński Lifting łączy elementy refleksologii i akupresury z japońskimi technikami pracy z ciałem, takimi jak anma i shiatsu. Technika ta pozwala osiągać spektakularny efekt liftingu ciała i globalną korektę postawy. Perfekcyjnie modeluje ciało, ujędrnia, odżywia i rozjaśnia skórę. Każda sesja intensywnie stymuluje mięśnie poprzez przywrócenie im właściwego napięcia. Właściwości drenujące sprawiają, iż efekty widoczne są już po pierwszym masażu.

Zastosowanie: modelowanie sylwetki z naciskiem na nogi i pośladki, ale także talię, biodra i ramiona, wyszczuplanie konkretnych partii ciała, korekta konturu, odżywienie skóry.

Przeciwwskazania: ciąża (I trymestr), menstruacja, stany zapalne (ropne) skóry, hemofilia, żylaki występujące w miejscu poddawanym masażowi, skaza naczyniowa, nadciśnienie nieuregulowane lekami, miażdżyca, aktywne infekcje ogólnoustrojowe, gorączka.

https://fashionstyle.blog/2023/07/09/i-edycja-mrs-poland-konkurs-dedykowany-dla-kobiet-40-50/

Zabieg ten skupia się na plecach i nogach, wykorzystując techniki masażu, które mają na celu nie tylko relaks, ale także poprawę jędrności i elastyczności skóry. Moje oczekiwania były wysokie, ale muszę przyznać, że efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania.

Od samego początku czułam, że jestem w dobrych rękach. Terapeutka z Nefretete Medical & Spa przeprowadziła mnie przez cały proces, wyjaśniając, na czym polega zabieg i jakie korzyści mogę z niego oczekiwać. To poczucie bezpieczeństwa i profesjonalizmu było dla mnie bardzo ważne.

Po zakończonym zabiegu, kiedy spojrzałam w lustro, zauważyłam, że moje nogi i plecy wyglądają na odmłodzone i pełne blasku. Co więcej, efekty zabiegu utrzymywały się przez długi czas. Kilka dni później moja skóra nadal była niesamowicie gładka i jędrna.

Podsumowując, moje pierwsze doświadczenie z zabiegiem „Japoński Lifting 3D” w salonie Nefretete Medical & Spa było pozytywne. Jestem podekscytowana tą współpracą i nie mogę się doczekać, aby podzielić się z Wami moimi wrażeniami z kolejnych zabiegów. Jeżeli szukacie profesjonalnego salonu spa, który oferuje innowacyjne zabiegi, zdecydowanie polecam Nefretete Medical & Spa!

Reklama, współpraca. Skorzystałam z usług Nefretete Medical & Spa

Masaż został wykonany w Nefretete Medical & Spa, Radom, ul. Główna 12, tel: 605107839

Materiał i film został stworzony przy współpracy Nefretete

Facebook: https://www.facebook.com/NefreteteDaySpa

Strona: https://nefretete-medispa.pl/

Dziękuję 🙂

Treść na temat zabiegu jest zaczerpnięta ze strony głównej Nefretete Medical & Spa https://nefretete-medispa.pl/manualne/