JAZZ ART FASHION FESTIVAL 2018

JAZZ ART FASHION FESTIVAL 2018

Ostatnia noc tego lata upłynie pod znakiem Jazz Art Fashion Festival 2018. Zapraszamy na wyjątkowy festiwal święto koneserów muzyki, mody i sztuki. 22 września 2018 Muzeum Hutnictwa Cynku WALCOWNIA w Katowicach zmieni się na niemal całą dobę w tętniące życiem miejsce spotkań.

Wydarzenie zgromadzi ponad 40 wystawców, najlepszych panelistów, muzyków i projektantów. Będzie to święto nie tylko koneserów sztuki, ale też dobrej kuchni. O zaspokojenie głodu uczestników zadbają kucharze starannie wyselekcjonowanych foodtrucków.

Będzie to edycja pod wieloma względami wyjątkowa: JAFF, festiwal o wieloletniej tradycji, po raz pierwszy odbędzie się w stolicy Śląska – w Katowicach. Po raz pierwszy także festiwal pokazuje dwie twarze: JAFF Day i JAFF Premium Night.JAFF Day to bezpłatna, niebiletowana część, podczas której uczestnicy skorzystać będą mogli z oferty najlepszych artystów zgrupowanych na platformie GUST GUST kierowaną między innymi przez Dawida Korzekwę. Od 11.00 na gości Walcowni czekać będzie ponad 40 pop-up storeów, w których znajdą produkty sztuki użytkowej w najlepszym wydaniu.

Uczestnicy JAFF 2018 posłuchać będą mogli wykładów uznanych panelistów, prelekcji artystów i występów muzyków, podczas JAFF Meetups – części konferencyjnej wydarzenia.

JAFF Day przeplatany będzie akompaniamentem big bandu, który uświetni wydarzenie swoim koncertem.

Już o 20.00 rozpocznie się druga część wydarzenia. JAFF Premium Night, podczas którego na scenie pojawią się największe gwiazdy muzyki i mody.  Zobaczymy zespół Audiofeels, który premierowo wykona najbardziej znane jazzowe standardy w aranżacji wokalnej. Występ poprzedzony będzie supportem jazzowego big bandu, studentów V wydziału katowickiej Akademii Muzycznej. Ponadto, na scenie pojawi się również, znana z programu Must be the music Patrycja Zarychta z jazzowymi utworami ze swojej debiutanckiej płyty „Szczęście”.

JAFF Premium Night zwieńczy Fashion Show by Natasha Pavluchenko. Projektantka zaprezentuje niespotykaną kolekcję „Lovers” na jednym z największych wybiegów modowych (50 metrów).  Pokaz inspirowany jest kobietami takimi jak Gabrielle Bonheur czy Anna Karenina. To jednak nie wszystko! Pokaz połączony będzie z performancem – projektowaniem na żywo.

Na szczególną uwagę zasługuje też fakt, że po raz kolejny podczas wydarzenia odbędzie się aukcja charytatywna na rzecz Fundacji Ludzki Gest Jakuba Błaszczykowskiego.  Jak co roku, licytować będą również gwiazdy literatury, filmu i muzyki.

Udział w części JAFF Day jest bezpłatny, natomiast bilety na JAFF Premium Night dostępne są na stronie Ticketmaster.pl.

Co: Jazz Art Fashion Festival 2018

WWW: https://jazzartfashion.pl

Facebook: https://www.facebook.com/jazzartfashionfestival/

Instagram: https://www.instagram.com/jazz_art_fashion_festival/

Gdzie: Muzeum Hutnictwa Cynku WALCOWNIA, Katowice

Kiedy: 22.09.2018

Charakterystyka wydarzenia: Wydarzenie dzienno-nocne, podzielone na dwie części:

Część JAFF DAY: od 11.00 do 18.00

Część JAFF PREMIUM NIGHT: od 20.00

Materiały prasowe

Patronat medialny. Zapraszam.

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓