JEDWABNY RYTUAŁ NA CIAŁO

JEDWABNY RYTUAŁ NA CIAŁO
 
Ogarnęła nas przedświąteczna gorączka, sprzątanie, pranie i gotowanie, jeszcze w Wigilię będziemy padnięte ze zmęczenia. Święta wbrew pozorom wcale lekkie nie będą, będziemy podawać do stołu, by nasi goście byli zadowoleni, na koniec pozmywać i posprzątać. Całe szczęście po świętach możemy sobie zrobić jeszcze jedno małe święto. W Smart Relax SPA&Beauty Hotel Aviator, Radom, ul. Malczewskiego 18 możemy zafundować sobie odrobinę wyciszenia, relaksu i samotności- masaż całego ciała JEDWABNY RYTUAŁ NA CIAŁO.
37
Poza tym gdy piękna opalenizna znika zauważamy, że skóra stałą się szorstka, pogrubiała i sucha. Skóra utraciła elastyczność i nabrała nieładnego szarego koloru. Obserwujemy na niej także

 przebarwienia słoneczne, rozszerzone naczynka ii sporą ilość po słonecznych zmarszczek. Aby przywrócić skórze utraconą przez lato jędrność i świeżość i nie pozwolić na utrwalenie i pogłębienie się niekorzystnych zmian powstałych po zbyt długim przebywaniu na słońcu, trzeba jak najszybciej rozpocząć regularną jej pielęgnację. Największy nacisk należy położyć na jej nawilżenie oraz odnowę lub wzmocnienie jej naturalnego płaszcza hydrolipidowego.
W tym celu w Smart Relax SPA został dla Państwa stworzony JEDWABNY RYTUAŁ NA CIAŁO. Dzięki jego unikalnym właściwościom Państwa skóra odzyska swój wewnętrzny blask.
Zabieg ten składa się z kilku części.
Na początek wykonywany jest peeling całego ciała, który usuwa martwe komórki naskórka. Następnie na całe ciało nakładany jest ekskluzywny fluid i ciało zostaje owinięte folią. Ostatnią częścią rytuału jest masaż całego ciała.
Może to być świetny pomysł na wieczór z przyjaciółmi, spotkanie integracyjne albo pomysł na prezent.
Smart Relax SPA & Beauty Hotel Aviator, ul. Malczewskiego 18 serdecznie zaprasza.
 
17
25
26
34
44