JESIEŃ W BIURZE- STYL MAREK VAN GRAAF

Jesień w biurze – styl business casual w kolekcjach marek VAN GRAAF

Jest wiele firm, które jako swój dress code przyjmują styl business casual. W ofercie marek VAN GRAAF znalazło się wiele ubrań, które pomogą kobietom stworzyć stylizacje utrzymane w tym duchu. Jesienią również można wyglądać modnie, a jednocześnie profesjonalnie.

Styl business casual daje nieco swobody pracownikom, musi jednak pozostać schludny i elegancki. Nie oznacza to, że taka stylizacja musi być nudna. W ofercie sklepów VAN GRAAF znalazło się wiele propozycji marek takich jak Marie Lund, Marc Cain Collections czy Franco Callegari, które dodają biurowym stylizacjom modowego sznytu. Wśród kolekcji klientki znajdą wiele wzorzystych koszul z metką Marie Lund, które przełamią jesienną aurę. Marka przygotowała trzy propozycje ze stójką i fantazyjnymi nadrukami. Pierwsza z koszul ozdobiona została motywem zwierzęcym (skóra węża) i roślinnym. Kolejne to granatowa koszula z nadrukiem w kratę oraz biała z błękitnym, roślinnym wzorem. Obydwie łączy motyw złotego łańcucha. Ostatnia z koszul posiada półgolf ze ściągaczem i ozdobiona jest wzorem w przekątne pasy.

Wśród kolekcji klientki znajdą wiele wzorzystych koszul z metką Marie Lund, które przełamią jesienną aurę. Marka przygotowała trzy propozycje ze stójką i fantazyjnymi nadrukami. Pierwsza z koszul ozdobiona została motywem zwierzęcym (skóra węża) i roślinnym. Kolejne to granatowa koszula z nadrukiem w kratę oraz biała z błekitnym, roślinnym wzorem. Obydwie łączy motyw złotego łańcucha. Ostatnia z koszul posiada półgolf ze ściągaczem i ozdobiona jest wzorem w przekątne pasy.

Business casual to również różnego rodzaju spódnice. Standardową, ołówkową, można zastąpić plisowaną, delikatnie kloszowaną spódnicą w eleganckim, burgundowym kolorze (Franco Callegari). Klientki mogą wybrać również spośród najmodniejszych wzorów tego sezonu: asymetryczną spódnicę w kratę marki Marie Lund, lub spódnicę imitującą).

Fanki wygodniejszych rozwiązań mogą zdecydować się na spodnie. W ofercie znalazły się klasyczne, szare cygaretki w limonkową kratę marki Marc Cain Collections oraz kraciaste spodnie z wysokim stanem, rozszerzane ku dołowi (Marie Lund)

Jesienne kolekcje są dostępne w sklepach stacjonarnych VAN GRAAF w całej Polsce oraz online na www.vangraaf.com

VAN GRAAF jest jedną z wiodących firm odzieżowych w Europie, znaną ze swoich wysokich kompetencji w dziedzinie mody i wyjątkowego wyczucia stylu. Od wysokiej jakości kolekcji Basic przez wyjątkowe kreacje znanych projektantów, wśród których znajduje się blisko 200 marek premium, do modnych propozycji młodzieżowych – VAN GRAAF oferuje jakość, różnorodność i światowe trendy dla kobiet i mężczyzn, a wszystko – pod jednym dachem. Obecnie firma reprezentowana jest przez 17 salonów zlokalizowanych w Polsce, Austrii, Szwajcarii, Łotwie, na Węgrzech i w Czechach. Jako wszechstronny multibrand VAN GRAAF oprócz salonów stacjonarnych oferuje swoim klientom także dwa sklepy internetowe VANGRAAF.COM działające w Niemczech i Polsce.

Materiały prasowe