JUBILEUSZOWA XV WIELKA GALA DOBREGO STYLU JUŻ 8 CZERWCA!!!

Wiemy już, kto odbierze Gracje i Złote Iguany na jubileuszowej XV Wielkiej Gali Dobrego Stylu! Już 8 czerwca spotykamy się wszyscy na 15. Wielkiej Gali Dobrego Stylu, którą tradycyjnie organizujemy w MCC Mazurkas.

To ostatnia chwila, by potwierdzić swoją na niej obecność, o czym przypominamy.  Dla Was i Waszych gości bilety są w tej samej cenie, czyli 400 złotych netto.

W tym roku kapituła uhonorowała nagrodami Gracji oraz Złotej Iguany kolejne znane osobowości.

Przypomnijmy…  Statuetki Gracji to nagroda dla wybitnych aktorek i postaci życia publicznego, wyróżniających się ponadczasową elegancją, wyczuciem. Tę nagrodę odbiorą:  Ewa Gawryluk,  Ewa Kuklińska, Katarzyna Cerekwicka, Anita Sokołowska.

Statuetki Złotej Iguany przyznawane są wybitnym osobowościom świata kultury i mediów za ich dotychczasowy dorobek. W tym roku odbiorą ją:  Bożena Dykiel,  Sława Przybylska,  Emilia Krakowska,  Agnieszka Gozdyra,  Dorota Kośmicka Joanna Kurowska Wojciech Adamczyk Dariusz Szpakowski Daniel Olbrychski.  

Tradycją jest już towarzyszący Gali niezwykły pokaz mody, podczas którego w role modelek wcielą się znane aktorki. W tej nietypowej dla nich roli wystąpią między innymi:  Olga Borys Monika Jarosińska Joanna Pacula Magdalena Waligorska-Lisiecka Tatiana Sosna Sarno Sylwia Wysocka.

Jubileuszową Galę uświetni występ znanej operowej śpiewaczki, sopranistki Mileny Lange, nie ograniczającej się jednak tylko do operowego repertuaru, której towarzyszyć będzie pianistka Monika Przestrzelska. 

Następna odsłona naszych Perełek 15. Wielkiej Gali Dobrego Stylu.

Sopranistka Milena Lange, artystka o szerokim kręgu zainteresowań muzycznych, której głos będziemy mogli podziwiać na naszej scenie to Laureatka wielu konkursów wokalnych dla młodych wykonawców. Uczestniczka wielu kursów mistrzowskich prowadzonych przez wybitnych mistrzów śpiewu operowego.

Tak, jak rok temu uczestnicy Gali zasiądą przy stołach, a o to, co się znajdzie na nich zadbają znani z telewizji kucharze, bracia Budnik. Nie zabraknie też wybornych trunków i to w cenie biletu!

Po części oficjalnej zaprosimy wszystkich do tańca przy muzyce na żywo w wykonaniu zespołu After Midnight. Zabawa potrwa do późnych godzin nocnych! sobota 8 czerwca godz. 18.00 – welcome drink i rejestracja godz. 18.45 – uroczyste otwarcie Gali miejsce: MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel**** Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 177 (na miejscu bezpłatny parking dla gości) Wszystkich zatem, którzy jeszcze nie zgłosili chęci udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu albo chcą zgłosić w niej udział swoich gości, prosimy o jak najszybsze poinformowanie nas o tym gala@efp.biz.pl bądź 501 243 876. Przypominamy, że na miejscu można zamówić w korzystnej cenie nocleg na hasło: „Gala Klub Integracji Europejskiej”. 

Więcej informacji o zeszłorocznej Gali możecie przeczytać pod linkiem TUTAJ!!!

To piękne i jedno z najbardziej prestiżowych spotkań biznesu i świata kultury w jednym miejscu.
Po raz kolejny Sukces! Wielka Gala Dobrego Stylu ściągnęła do Hotel Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim ponad 160 znamienitych osobowości ze świata biznesu, kultury i nauki. Gala Dobrego Stylu została zorganizowana przez Klub Integracji Europejskiej
Wydarzenie poprowadziła Laura Łącz… czytaj więcej TUTAJ!!!

Link do facebook’a – Klub Integracji Europejskiej znajdziesz TUTAJ!!!

Materiały prasowe

Zdjęcia pochodzą ze strony: Klub Integracji Europejskiej

Patronat medialny nad wydarzeniem

Zapoznaj się z innymi artykułami