KANDYDATKI NA MISS POLONIA 2018 PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO SOBOTNIEGO FINAŁU!

KANDYDATKI NA MISS POLONIA 2018 PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO SOBOTNIEGO FINAŁU!

Trwa zgrupowania finalistek wyborów Miss Polonia 2018. Jedna z 20 pięknych dziewczyn zostanie 40tą w  historii laureatką konkursu Miss Polonia i przejmie koronę z rąk Agaty Biernat! Tegoroczna gala finałowa Miss Polonia 2018 odbędzie się 10 listopada w Hotelu Narvil Conference & Spa.

Zdobywczyni tytułu i bursztynowej korony Miss Polonia, która warta jest ponad 50 tysięcy złotych będzie reprezentowała nasz kraj w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie: Miss World, Miss Universe czy Miss Grand International!  

Od ponad tygodnia dziewczyny są na zgrupowaniu przygotowawczym w Hotelu Narvil w Serocku. W trakcie przygotowań odbywają się próby choreograficzne i przymiarki finałowych kolekcji, ale także treningi fitness, które poprowadziła Agata Biernat, aktualna Miss Polonia i instruktorka fitness.

Finalistki Miss Polonia 2018 wzięły udział też w warsztatach makijażu z marką Delia Cosmetics oraz warsztatach zdrowia organizowanych przez VitaDiet Polska. Znalazł się także czas na relaks i odpoczynek w hotelowym spa i na basenie.

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego pierwsza edycja odbyła się w 1929 roku w Warszawie. Dla wielu z nich konkurs Miss Polonia był początkiem wspaniałej kariery: Aneta Kręglicka, Ewa Wachowicz, Rozalia Mancewicz, Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska, Izabella Krzan to niektóre z laureatek konkursu.

Materiały prasowe

WARTO PRZECZYTAĆ!!!

Reklama. Przejdź do sklepu
Reklama. Przejdź do sklepu↑↓