KAPITAN TOMASZ CICHOCKI PRZYJACIELEM MARKI ATLANTIC

Marka Atlantic rozpoczęła współpracę z żeglarzem i podróżnikiem – kapitanem Tomaszem Cichockim. Kapitan Tomasz Cichocki jest jednym z niewielu żeglarzy, którzy mogą poszczycić się dwukrotnym samotnym przepłynięciem Atlantyku w trakcie jednego roku.

Jednocześnie jako jedyny Polak znajduje się także w elitarnym zestawieniu WSSRC – World Sailing Speed Record Council. Zawdzięcza to samotnemu opłynięciu kuli ziemskiej trasą przez Przylądek Dobrej Nadziei i Przylądek Horn w ciągu 312 dni. Teraz kapitan Tomasz Cichocki dołączył do grona przyjaciół marki Atlantic.

Bardzo się cieszymy, że tak utytułowany żeglarz, ale też jednocześnie niezwykle ciekawy człowiek dołącza do grona przyjaciół marki Atlantic. Kapitan Cichocki to kierowca rajdowy, paralotniarz, podróżnik. To ktoś, kto nie boi się wyzwań i mamy nadzieję, że pomoże nam również zainspirować miłośników marki do podejmowania wyzwań również w codziennym życiu.

– mówi Jarosław Guzek z Grupy ZiBi, wyłącznego dystrybutora marki Atlantic w Polsce.Działania prowadzone we współpracy z kapitanem Tomaszem Cichockim skupiać się będą na modelach z linii Atlantic Mariner nawiązującej do klasycznych zegarków typu Diver. Modele Diver to klasyczne modele z zakręcaną koronką i obrotowym bezelem. Już sama nazwa odnosi się do wysokiej wodoszczelności zegarków. W tym przypadku wynosi ona 200 metrów. Każdy model z linii Mariner posiada odporne na zarysowania szafirowe szkło. Dodatkowo koperty zostały zawieszone na wysokiej jakości skórzanych paskach, które wyróżniają się ciekawą stylistyką. Tak interesujący zegarek świetnie sprawdzi się w miejskim zgiełku jak i podczas wszelkich aktywności na łonie natury.

Bardzo cieszy mnie współpraca z marką Atlantic, szczególnie, że w jej ofercie znajduje się kilka świetnych propozycji dla ludzi morza, którzy są niezwykle wymagający wobec swojego sprzętu. Co prawda na łodzi czas płynie zupełnie inaczej niż na lądzie, ale jestem pewien, że zegarek z kolekcji Mariner nie raz przyda mi sie podczas moich rejsów- mówi kapitan Tomasz Cichocki.


Atlantic – zegarki Atlantic, oznaczone mianem „Swiss Made”, powstały dzięki wierzącemu w siłę przemysłu zegarmistrzowi, Eduardowi Kummerowi, który w 1888 roku założył firmę i rozpoczął produkcję zegarków w niewielkiej miejscowości Bettlach w Szwajcarii. Pierwsza nazwa firmy to EKB (Eduard Kummer Bettlach), którą zmieniono w roku 1952 na obecną nazwę ATLANTIC, by zachować spójność z logiem firmy. Logo stanowią kotwica i cyrkiel, składające się w literę A. Więcej informacji na: www.atlantic-watch.pl 
(Etykieta SWISS MADE oznacza, że mechanizm zegarka jest szwajcarski, zegarek został złożony w Szwajcarii, producent przeprowadził kontrolę końcową w Szwajcarii, co najmniej 60% kosztów produkcji wygenerowano w Szwajcarii).

Materiały prasowe

Marka Atlantic rozpoczęła współpracę z żeglarzem i podróżnikiem - kapitanem Tomaszem Cichockim.

Marka Atlantic rozpoczęła współpracę z żeglarzem i podróżnikiem – kapitanem Tomaszem Cichockim.