KARNAWAŁOWE TRENDY NA ROK 2019

KARNAWAŁOWE TRENDY NA ROK 2019

Karnawał to jedyny czas, kiedy możemy sobie pozwolić na nieograniczone szaleństwo. Ma być wszystkiego dużo, czyli duże kolczyki, wisiory, kolie, bransoletki i pierścienie. Oprócz tego, że ma być dużo wszystkiego, mówiąc krótko „na bogato”, powinnyśmy się błyszczeć i rzucać w oczy.  Musi być dużo błysku, blasku i szaleństwa, w końcu jak karnawał to karnawał.

TRENDY

1. CEKINY już od kilku sezonów mocno zagościły w trendach modowych i nie tylko w wersji wieczorowej, ale również dziennej. Cekiny z sezonu karnawałowego śmiało przejdą dalej w sezon wiosenny. Będziemy nosiły cekinową sukienki, spódnice, marynarki, kombinezony lub spodnie.

2. Pióra są ciekawym wykończeniem wielu stylizacji nie tylko karnawałowych ale i w tym sezonie letnich. Patrząc na kreacje mamy wrażenie ich w 3D, pióra poruszają się z każdym naszym ruchem. Pióra możemy doszyć, np: do sukienek,  kapeluszy, butów oraz do torebek, można je nosić również jako biżuterię, są często wykorzystywane w kreacjach scenicznych , np: w teatrze, filmie i teledyskach. Nie zapominajmy, o szalu, tzw: boa, zakładając go możemy się poczuć jak gwiazdy ze starego kina, powracając na chwilę w lata 20 i 30 minionego stulecia.
Zakładając pióra musimy jednak pamiętać o proporcjach naszej sylwetki. Gdy sukienka ma zakończenie na dekolcie lub rękawach, to poszerzymy sobie górną część sylwetki (ramiona, plecy)- osoby o figurze pływaczki lub odwróconego trójkąta, niestety nie mogą sobie pozwolić na takie wykończenie kreacji. Tak samo jest gdy posiadamy figurę gruszki, zakaz noszenia piór na dole sylwetki, ale już na górę możemy sobie pozwolić założyć coś z tym wykończeniem. W ten sposób wyrównujemy sobie proporcje sylwetki.

3. Koronki romantyczne, wyraziste, kwieciste i bardzo seksi rządzą nie tylko w karnawale, ale i przez cały rok. Masz w swojej szafie małą czarną, musisz mieć i koronkowa, to taki must have kobiecej garderoby.

4. Kombinezon towarzyszy nam już od wielu sezonów. Kupując kombinezon, tak na dobrą sprawę, mamy załatwioną całą stylizację. Większość kobiet to zapracowane mamy, które wiecznie na nic nie mają czasu i nie wiedzą w co się ubrać. Najłatwiej, najprościej i najszybciej możemy właśnie założyć kombinezon. Długość nie ma znaczenia, mogą byś spodnie długie, ale i również seksowne spodenki. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od nas samych i co chcemy wyeksponować.

5. Odkryte plecy. To nie jest jakaś nowość, ale na pewno w tym sezonie, częściej niż ostatnio, będziemy pokazywać i eksponować swoje piękne plecy. W tym sezonie jak się okazuje idealnie wpisuję się w trendy. Pamiętajcie jednak drogie Panie o odpowiednim biustonoszu!!! Zakaz bezwzględny- żadnego silikonu dzielącego plecy na pół!!! Wygląda to bardzo nieestetycznie i brzydko. Proponuję się wybrać do brafitterki i aby dopasowała odpowiedni biustonosz lub  kupić silikonowe nakładki na piersi, można również zainwestować w plastry, które będą podtrzymywać biust na odpowiedniej wysokości.

6. Aksamit, welur wiodą prym jeśli chodzi o karnawałowe trendy, są bardzo eleganckie i stylowe.  W tym sezonie może być praktycznie wszystko uszyte z tych materiałów, a my możemy nosić je na wiele okazji, poza karnawałem również. W butikach czy sieciówkach znajdziemy seksowne kombinezony i sukienki oraz spódnice, koszule, żakiety i bomberki.

Autor tekstu Fashion and STYLE Emilia Wróbel

WARTO PRZECZYTAĆ!!!