KASIA TRELA I FABIAN KOSIŃSKI WYGRALI THE LOOK OF THE YEAR 2022!

Za nami finał polskiej edycji najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek i modeli THE LOOK OF THE YEAR 2022. Zwycięzcami wielkiej gali, która odbyła się w Monopolis zostali Kasia Trela i Fabian Kosiński! W nagrodę pojadą na światowy finał konkursu!

Podczas finału THE LOOK OF THE YEAR 2022 w Monopolis na wybiegu zobaczyliśmy 16 uczestników w kolekcjach znanych i cenionych projektantów mody oraz prestiżowych marek odzieżowych. Swoje premierowe kolekcje zaprezentowali Viola Piekut, Lidia Kalita, Mariusz Przybylski, Diana Walkiewicz, Paweł Kaźmierowski, a także marki Top Secret, Pawo, Male Me. Galę finałową poprowadził Mateusz Szymkowiak.

THE LOOK OF THE YEAR to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs modelingowy na świecie. Odbywa się od prawie 40 lat, w ponad 50 krajach na świecie. Konkurs THE LOOK OF THE YEAR to początek wielkich karier ikon mody takich jak: Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak. Co roku wzbudza zainteresowanie widzów i znawców branży mody na całym świecie.

Kim są zwycięzcy konkursu THE LOOK OF THE YEAR 2022?

Kasia Trela ma 21 lat, 175 cm wzrostu i pochodzi z Wrocławia. Jej pasją oprócz modelingu jest taniec, a wolny czas lubi spędzać aktywnie m.in na skokach z bungee, długich wycieczkach rowerowych, czy na motorze. Nie stoi w miejscu, ciągle się rozwija zarówno w modelingu, artystycznie, jak i aktorsko. Do konkursu zgłosiła się, aby spróbować swoich sił oraz nauczyć się nowych umiejętności.

Fabian Kosiński ma 20 lat, 189 cm wzrostu i pochodzi z Nowego Miasta nad Pilicą. Student Warszawskiej Szkoły Filmowej. Na co dzień zajmuje się fotografia. Pewny siebie, ciekawy świata, kochający podróże. Zawsze dąży do perfekcji. W życiu stawia sobie wysoko poprzeczkę i dąży do wyznaczonych celów.

fot. AKPA

Materiały prasowe