KATARZYNA KRÓL I JEJ „STUDIO FRYZUR KAREN”

KATARZYNA KRÓL I JEJ „STUDIO FRYZUR KAREN”

Katarzyna Król właścicielka salonu fryzjerskiego  „Studio Fryzur Karen” zawsze uśmiechnięta, pełna optymizmu, w  100 % profesjonalistka. W swoim studio czesze kobiety z wielką pasją , dlatego, tak często korzystają z jej usług.

Przed nami bardzo rodzinny czas, w tym okresie chcemy się czuć wyjątkowo ale  i pięknie.  Kasia zdradzi nam kilka tajemnic, czyli jakie fryzury będą królować podczas  Sylwestra i w czasie karnawału.

  1. Fashion and Style: Mały powrót do przeszłości. Czy już jako mała dziewczynka czesałaś swoje lalki i koleżanki. Wiedziałaś, że będziesz fryzjerką?

Katarzyna Król: Od dziecka uwielbiałam pleść warkocze i robić różne cuda na włosach moim koleżankom. Już jako kilkuletnia dziewczynka wymarzyłam sobie, że zostanę fryzjerką. Moje marzenia się spełniły i do dziś czeszę te koleżanki, tylko już nie na kocyku pod blokiem a w moim skromnym Studio Fryzur Karen.

2. Fashion and Style: Jesteś właścicielką „Studio Fryzur Karen” od kiedy jest ono na mapie Radomia?

 

Katarzyna Król: Swoje studio udało mi się otworzyć w czerwcu 2013 roku. Także na rynku Radomskim jestem już od ponad 3 lat

3. Fashion and Style: Przyznaj się proszę, kogo czeszesz. Wiem, że masz również wyjątkowych klientów, kto to?

Katarzyna Król: Dla mnie każda klientka jest wyjątkowa i cieszę się, że ich grono stale się powiększa. Zdarzało się, że brałam udział przy różnych eventach, gdzie miałam przyjemność poznać i uczesać Anię Głogowską czy Otylię Jędrzejczak. Współpracuję również z różnymi zespołami muzycznymi, gdzie podczas kręcenia teledysków dbam o fryzury osób występujących na planie.

4. Fashion and Style: Zbliża się Sylwester i karnawał, jakie będą najmodniejsze fryzury: loki czy koki?

Katarzyna Król: W tym roku na balach Sylwestrowych królować będą warkocze i plecione z nich irokezy, fryzury w stylu corn.rov , klasyczne koki w które wpleść możemy wyżej wspomniane warkocze, klasyczne loki i fale oraz najprostszym uczesaniem ale za razem kobiecym, będzie koński ogon w wersji glamour. Aby podkreślić piękno każdej fryzury możemy dopieścić ją dodatkami takimi jak opaska lub błyszcząca spinka.

2-2

5. Fashion and Style: Pewnie śledzisz fryzjerskie nowinki , powiedz proszę co będzie modnego wiosną 2017?

Katarzyna Król: Oczywiście, że przyglądam się nadchodzącym trendom. Wiosną pozostajemy wierne naturalnym odcieniom włosów, które delikatnie muśnięte słońcem podkreślą naturalne piękno każdej kobiety. Wracamy do fryzur mocno cieniowanych dzięki którym nabiorą naturalnej lekkości i nie będą wymagały od nas zbyt precyzyjnej stylizacji. Rządzi rose blond i różany pomarańcz oraz świetliste refleksy przy twarzy. Eksperymentujmy z grzywką gdyż ona także będzie wielkim hitem nawet przy fryzurach typu long bob.

14364888_1067594600028797_928900556803518995_n

1-1

qq

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1-2

3-2

4-1

 

 

Facebook:  Studio Fryzur KAREN

Kasia ostatnio czesała mnie do sesji zdjęciowej: http://fashion-and-style.pl/trendy/malove-fashion/

Kasia to nie tylko fantastyczna dziewczyn ale i bardzo dobra fryzjerka. Polecam i w jej imieniu zapraszam do Studia Fryzur Karen.

Na koniec wszystkim życzymy wystrzałowego Sylwestra, dużo zdrowia, szczęścia oraz spełnienia wszelkich marzeń rodzinnych i zawodowych. Happy New Year 2017 =D