KLASYKA- KREMOWA BIEL I CZERŃ

KLASYKA- KREMOWA BIEL I CZERŃ

Najbardziej klasycznym połączeniem kolorystycznym w modzie to oczywiście biel i czerń. To dwa kolory, które idealnie ze sobą współgrają za zasadzie kontrastu.

Nie znam osoby, która by nie miała w swojej garderobie czegoś czarnego lub białego, czyli koszuli, sukienki, spódnicy, spodni, czy spodenek. Często te dwa kolory wiodą prym również w dodatkach, czyli butach, torebkach i biżuterii.  Biały i czarny to baza przy tworzenia stylizacji, ponieważ wszystkie inne barwy będą  się z nimi pięknie łączyły, np: czarny z czerwonym, biały z niebieskim, czarny z pomarańczowym, czy biały z żółtym i tak dalej, i tak dalej…

Reklama. Przejdź do sklepu↑

OPIS STYLIZACJI

W moim przypadku kolor czysty biały zamieniłam na kremową biel, ponieważ z analizy kolorystycznej jestem jesienią i właśnie taki odcień bieli jest dla mnie idealny. Do kremowej koszuli i spódnicy w biało czarne pionowe pasy dobrałam długi sweter, również w łamanym i ciepłym odcieniu bieli. Długi sweter sprawdzi się świetnie na wieczornym wyjściach, ponieważ sierpniowe wieczory są już coraz chłodniejsze. Jako dodatki do stylizacji dobrałam białe szpilki oraz małą czarną torebkę, którą przewiązałam w talii jako małą saszetkę, nerkę.

  1. Kremowa koszula CAMAIEU
  2. Spódnica w pionowe pasy SINSAY
  3. Długi kremowe sweter OODJI
  4. Białe szpilki DEICHMANN
  5. Torebka przerobiona na saszetkę NEW YORKER
  6. Kolczyki duże serca BERSHKA
Reklama. Przejdź do sklepu↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓


Reklama. Przejdź do sklepu↑↓