KLASYKA NIE JEST NUDNA.

KLASYKA NIE JEST NUDNA. 
 
Klasyka to mój styl, co niektórzy twierdzą, ze to nuda i że nie ma w tym nic ciekawego. Dla mnie osobiście klasyka to szyk, klasa i elegancja. W stylu tym może chodzić każdy, poza tym może być bazą do tworzenia innych stylizacji. Można świetnie połączyć styl klasyczny ze sportowym, romantycznym czy teraz bardzo modnym BOHO. Klasyczną sukienkę połączysz z kurtką ramoneską z frędzlami i wyglądasz modnie i wystrzałowo.
W piątek 30 października miałam okazję być na pokazie Dagmary Michalik na sezon jesień/ zima 2015 w Pup Up Story Plac Unii w Warszawie. Dagmara przedstawiła klasyczną kolekcję i wcale ona nie była nudna. Wprost przeciwnie,

pokazała jesienne i zimowe barwy od złotego, srebrnego, czarnego, szarego, czerwonego do fioletowego.  Fasony idealnie podkreślały kobiecą sylwetkę i talię. Każda z Pań będzie wyglądać wyjątkowo i bardzo kobieco w kreacjach od Dagmary Michalik. 
Coco Chanel mawiała „Moda przemija, styl pozostaje” . Klasyka nigdzie nie wyjdzie  z mody, jest ponadczasowa i zawsze modna, odnajdzie się w każdej sytuacji. Tak mogę skwitować pokaz Dagmary Michalik. Dla mnie SUPER, wielkie GRATULACJE.
Galeria zdjęć z pokazu:
ŻORA KOROLYOV- tancerz.
ANNA DEC- prezenterka.
LIDIA KOPANIA.
ANNA „YOUYA” JUJKA. 
MONIKA ZAMACHOWSKA Z CÓRKĄ.
RODZINA.
DAGMARA MICHALIK I EWA PACUŁA.
DAGMARA MICHALIK.