KLINIKA LA PERLA SPA W HOTELU ŻUBRÓWKA W BIAŁOWIEŻY OFICJALNIE OTWARTA!

Od 1 lipca 2022 roku prestiżowa Klinika La Perla SPA działa w 4-gwiazdkowym Hotelu Żubrówka w Białowieży.

W otoczeniu dzikiej przyrody, z dala od zgiełku i problemów codziennego życia, gdzie można znaleźć ukojenie w Puszczy Białowieskiej, której wiek liczy ponad 12 000 lat, a żubry jedzą z ręki. To właśnie Podlasie, tętniące życiem, nieokiełznane, a jednocześnie luksusowe i komfortowe, dlatego relaks w sercu największej polskiej puszczy zapewni niezapomniane chwile.

Na uroczystym otwarciu przywitała gości Prezes Zarządu i właścicielka sieci Klinik La Perla w Polsce, Kalina Ben Sira oraz dyrektor Hotelu Żubrówka Andrzej Malinowski.

Otwarciu 10 Kliniki La Perla towarzyszyły pokazy mody, bielizny i sukien ślubnych, takich firm jak La Mu, Miss Miss, Jolanta Nierodzik i Darily. W pokazie uczestniczyły profesjonalne modelki i gwiazdy: Monika Jarosińska, Małgorzata Pieńkowska, Sylwia Wysocka, Laura Samojłowicz, Magda Górska, Eliza Gwiazda, Ewa Pacuła oraz Joanna Osyda. Gościem specjalnym była Danuta Martyniuk, która zaszczyciła wieczorny pokaz swoją obecnością. Gwiazdą wieczoru była niewątpliwie jednak Kalina Ben Sira, który poprowadziła wieczorną galę wraz z lekarzem medycyny estetycznej, doktorem Pawłem Ponichterą. Partnerem generalnym wydarzenia był Just Buy It,wyłączny dystrybutor SHIR Beauty&Science marki kosmetyków z CBD oraz  W.Kitchens,  Vista, Chantarelle, Czysta Micha oraz Skarby Serowara.

W niedzielę 9 października odbyło się oficjalne przecięcie czerwonej wstęgi – symboliczne otwarcie Kliniki La Perla SPA. Wisienką na torcie weekendu pełnego wrażeń okazała się obecność pięknej i utalentowanej Nataszy Urbańskiej, która o swoją urodę dba od lat w Klinice La Perla.

Klinika La Perla to już 10 lokalizacji w Polsce. Macierzysta placówka ma już 20 lat i znajduje się w Warszawie, dlatego sieć jest gwarancją najnowocześniejszych światowych zabiegów odmładzających i upiększających, jak również wysokiej jakości usługi z zakresu zabiegów beauty & SPA. To nie tylko światowe trendy i najnowsze rozwiązania – to po prostu najskuteczniejsze na świecie metody powstrzymujące procesy starzenia, zwalczające cellulit, rozstępy, czy tkankę tłuszczową.

Natomiast młody, atrakcyjny i zadbany wygląd to jeden z najważniejszych elementów dla każdej kobiety, który zawsze pozwala czuć się pewnie i komfortowo. Warto dbać o siebie wykorzystując do tego najlepsze dostępne na rynku urządzenia i metody – właśnie takie proponuje Klinika La Perla. Z zabiegów anti-aging korzystają również coraz częściej mężczyźni, to już nawet 30% klientów Kliniki. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, ma zaproponowany skuteczny, kompleksowy program leczenia, którego efektem jest poprawa wyglądu i odmłodzenie. Klinika La Perla to gwarancja najnowocześniejszych światowych zabiegów odmładzających i upiększających, jak również wysokiej jakości usługi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i ginekologii estetycznej. Niektórzy klienci korzystają z usług Kliniki od kilkunastu lat. Chętnie wracają, bo proponowane im rozwiązania działają, są dostosowane do wieku, wagi, elastyczności skóry oraz mają międzynarodowe certyfikaty, poprzedzone wieloletnimi badaniami skuteczności. W ofercie dostępnych jest ponad dwieście technologii, w tym takie unikalne urządzenia, jak Biolift Therapy, Thermologie czy Smart Lift, niedostępne w żadnej innej klinice w Polsce.

Klinika La Perla SPA to bogata propozycja zabiegów odprężających, regenerujących i relaksujących. Wizyta w SPA oznacza skorzystanie z najnowszej wiedzy medycznej w atmosferze relaksu i luksusu. Jeśli chcesz skorzystać ze SPA na najwyższym poziomie, wybierz Kliniki La Perla SPA, które oferuje pełną gamę masaży, a także oryginalne rytuały na twarz i ciało, które relaksują i poprawiają kondycję skóry. W ofercie Żubrówka SPA znajdują się autorskie rytuały oparte na kosmetykach Beauty Box by Klinika La Perla oraz regionalnych darach natury, dlatego w Hotelu Żubrówka znajdziecie takie zabiegi, jak Masaż Żubrówka z lokalną trawą żubrową czy Rytuał Biała Perła.

Po wyjątkowych chwilach spędzonych SPA warto udać się na ucztę do Restauracji Żubrówka, której specjalnością są dania regionalne oraz myśliwskiej, przygotowywane z pieczołowitością w oparciu o tradycyjne podlaskie przepisy.

Materiały prasowe