KLINIKA MŁODOŚCI BLANKI PAWŁOWSKIEJ WŁAŚNIE SKOŃCZYŁA ROK

 

KLINIKA MŁODOŚCI BLANKI PAWŁOWSKIEJ WŁAŚNIE SKOŃCZYŁA ROK

19 czerwca, zaraz po meczu Polska – Senegal, tłumnie przybyli goście uczcili 1 urodziny mokotowskiej Kliniki Młodości Blanki Pawłowskiej. Wśród zaproszonych nie mogło zabraknąć Gwiazd, które stale odwiedzają Klinikę. Monika Jarosińska, Iwona Handzlik, Ola Ciupa,  Dominika Gwit czy Jarek Szado to tylko nieliczne z Gwiazd, które w tym dniu pojawiły się na hucznych urodzinach.

Klinika Młodości to nie jest zwykłe miejsce, do którego klientki przychodzą i szybko poprawiają swoje niedoskonałości. To miejsce, w którym odkrywają się  na nowo i mogą śmiało pokochać samą siebie. Miejsce, w którym mają możliwości odetchnięcia od codziennej rutyny, pracy oraz problemów. Eksperci dopasowują zabiegi do indywidualnych potrzeb klientek, o czym te śmiało wspominały podczas urodzin.

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

Po części oficjalnej prowadzonej przez Jarosława Szado, zaproszeni goście mieli szasnę usłyszeć piękny recital Katarzyny Nova, która odśpiewała huczne sto lat. Wszyscy mogli skosztować przepysznego tortu i zapoznać się z ofertą Kliniki. Wśród standardowych zabiegów jakimi są zabiegi z wykorzystaniem m.in. osocza PRP, fibryny i-PRF, wypełniaczy, toksyny botulinowej, mezoterapii, nici PDO, klinika ma szereg zwolenników makijażu permanentnego, wykonywanego osobiście przez właścicielkę Panią Blankę Pawłowską oraz zabiegów na ciało z wykorzystaniem sprzętu Elite Shape oraz Med Shape.

Na zakończenie eventu na każdy gość otrzymał zaproszenie na pokazowe zabiegi oraz prezenty od firmy.

Więcej na https://klinikamlodosci.com/

Informacja prasowa

Reklama. Przejdź do sklepu↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓