„KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA”- SPOTKANIE Z MARTYNĄ WOJCIECHOWSKĄ

Wczoraj, 10 października 2023 miałam niesamowitą przyjemność spotkać się z Martyną Wojciechowską, jedną z najbardziej inspirujących kobiet w Polsce. Martyna jest nie tylko podróżniczką, ale także prowadzi niezwykły program „Kobieta na krańcu świata”, który od lat przyciąga miliony widzów.

Spotkanie miało wyjątkowy cel – obejrzenie i omówienie najnowszego odcinka programu, który już niedługo będzie można zobaczyć na antenie TVN. Już w najbliższą niedzielę, zapraszamy na premierowy odcinek, TVN, godzina 11.30.

Tym razem Martyna zabrała nas na Florydę, gdzie spotkała się z niesamowitymi kobietami po 60-tce. Kobiety te emanują energią, uśmiechem i akceptacją siebie samej.

W programie możemy zobaczyć, jak te kobiety nie tylko spełniają swoje marzenia, ale także aktywnie pomagają innym. Mają odwagę, empatię i wierzą, że przed nimi jeszcze wiele wspaniałych przygód. Nie poddają się, a wręcz przeciwnie – czerpią z życia pełnymi garściami.

Jednym z najbardziej inspirujących momentów tego odcinka jest scena, w której kobiety tańczą w zespole o nazwie „Calendar Girl”. To właśnie tańczące panie udowadniają, że wiek to tylko liczba, a energia i pasja nie mają granic.

Spotkanie z Martyną Wojciechowską było dla mnie ogromną dawką inspiracji. Zrozumiałam, że również ja mogę osiągnąć wiele w swoim życiu. Te pełne werwy i akceptacji kobiety pokazały mi, że nie ma rzeczy niemożliwych, a jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

Martyna Wojciechowska jest dla mnie prawdziwą ikoną, która nie tylko podróżuje po odległych zakątkach świata, ale także potrafi dotrzeć do serc ludzi i zainspirować ich do działania. Jej program „Kobiety na krańcu świata” jest nie tylko rozrywką, ale także lekcją życia i motywacją do spełniania marzeń.

Dzięki temu spotkaniu, wyszłam z ogromną siłą i motywacją. Wiem, że również i ja mogę osiągnąć wiele, jeśli tylko uwierzę w siebie i będę działać z determinacją. Dziękuję Martynie za tę niezapomnianą lekcję i obiecuję sobie, że nie poddam się i będę tańczyć przez całe życie, tak jak „Calendar Girl”.

ARCHIWUM PRYWATNE:

Autor tekstu Fashion & Style Emilia Wróbel