KOLORY ZIEMI I PANTERKA

Nic tak nie przyciąga wzroku tego lata jak wzór zwierzęcy w stylizacjach.

Często w przeszłości kojarzony z kiczem, teraz to gorący trend roku 2019. Nosimy w tym sezonie motyw w panterkę ale również wzór zebry lub żyrafy. Motyw ten kojarzy nam się z odwagą i drapieżnością.

PORADY STYLISTKI

Odważne Panie w motyw zwierzęcy mogą ubrać się „od stóp do głów” i jeśli lubisz rzucać się w oczy i nie boisz się krytyki, to właśnie tak powinnaś się ubrać. Większość jednak z nas wybierze jeden element garderoby w panterkę. Do spódnicy, spodenek lub spodni możesz założyć koszulę lub top w ten właśnie wzór, do tego klasyczna marynarka oraz szpilki i już wyglądasz stylowo i modnie. Możesz również założyć sukienkę długą lub krótką, jednak do niej dopieramy już stonowane i delikatne dodatki. Może również być sytuacja odwrotna. Do klasycznej stylizacji możemy dobrać drapieżne dodatki, np: buty, torebkę, pasek lub kolczyki. Do motywu zwierzęcego idealnie sprawdzi się subtelny makijaż i naturalna fryzura. Jeśli chodzi o kolory , panterka bardzo lubi w swoim sąsiedztwie kolor czarny, brązowy, beżowy, pomarańczowy, żółty oraz czerwony.

STYLIZACJA

Motyw zwierzęcy w mojej stylizacji wiedzie prym, ponieważ oprócz topu w panterkę dobrałam jeden kolczyki również w tym motywie. Do koszulki dopasowałam krótkie szorty w beżowym kolorze, dopełnieniem stylizacji są szpilki w kolorze nude oraz pleciony koszyk, który jest bardzo mocno osadzony w tegorocznych trendach.

Fot. Wojtek

Autor tekstu Emilia Wróbel Fashion& Style