KOMBINEZON W MIODOWYM KOLORZE

KOMBINEZON W MIODOWYM KOLORZE

Kolor żółty, miodowy oraz pomarańczowy to  tzw ,,hiciory” jesieni i zimy 2018/19. Idealnie te barwy łączą się z zielonym, białym, czerwonym, brązowym, niebieskim i czarnym kolorem. 

Jeszcze nie tak dawno ciężko było zobaczyć na ulicy ubranego kogoś w żółte barwy, teraz jesteśmy coraz bardziej odważniejsi na noszenie tego koloru. Osobiście bardzo się cieszę z tego powodu, ponieważ jest to ciepła i dająca optymizmu barwa.

PORADY

Miodowy kombinezon to idealne rozwiązanie pełnej stylizacji na wieczorne wyjście ze znajomymi, uroczystą imprezę, randkę, spotkanie w klubie oraz spotkanie rodzinne. Do kombinezonu oprócz żakietu również można dopasować kurtkę ramoneskę a zamiast szpilek buty sportowe. Torebkę również da się zamienić na koszyk, na dużą torbę lub plecak. Dowolność i kreatywność w tworzeniu stylizacji jest jak najbardziej dozwolona, wszystko zależy tylko od naszej wyobraźni.

Kolor żółty w swoich najnowszych kolekcjach na jesień i zimę 2018/19 proponują między innymi Marta Banaszek i duet Bizuu- czytaj TUTAJ

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

STYLIZACJA

  1. Miodowy kombinezon
  2. Marynarka w drobną kratkę
  3. Białe szpilki
  4. Żółta torebka
  5. Czerwone kolczyki

Inna moja propozycja z dodatkiem żółtego koloru, czytaj TUTAJ

 

Autor tekstu i zdjęcia: Fashion and STYLE Emilia Wróbel

Reklama. Przejdź do sklepu↓


Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓