Bez kategorii

KOMIKSOWE ZAPALNICZKI.

KOMIKSOWE ZAPALNICZKI BIC
 
 z nowymi rysunkami Andrzeja Mleczki!
 
 
Na niepowtarzalną kreskę i nieziemskich lotów humor Andrzeja Mleczki, rysownika słynącego z prac satyrycznych, zawsze można liczyć. Tak samo jak na niezawodne zapalniczki BIC, które gwarantują 3 000 identycznych płomieni od pierwszego do ostatniego odpalenia. Każda zapalniczka z limitowanej edycji BIC zaskakuje czymś nowym i jest oryginalnym gadżetem dla każdego!
 
 
         
 
Niezawodna kreska i niezawodne zapalniczki BIC!
Limitowana seria zapalniczek BIC z nowymi komiksami Andrzeja Mleczki na półkach sklepowych pojawi się w kwietniu. Polski karykaturzysta jest jak zwykle w świetnej formie, czyniąc tym samym z zapalniczki niepowtarzalny, kolekcjonerski i oryginalny gadżet.
 

Satyryczna dwunastka
W ubiegłym roku Andrzej Mleczko wraz z firmą BIC świętował 40-lecie pracy zawodowej. Z tej okazji w sprzedaży pojawiła się limitowana edycja zapalniczek BIC z najzabawniejszymi rysunkami satyryka. Miłośnicy odważnej kreski, humoru bez granic i oryginalnych dodatków mogą już zacierać ręce – do sprzedaży trafiło kolejnych dwanaście zapalniczek BIC z nowymi rysunkami Andrzeja Mleczki.
 
Satyra pełnym ogniem!
Ośmieszające i piętnujące wady ludzkie, uderzające w stereotypy i rozpalające (płomieniem od BIC!) zmysły. Czego jeszcze możemy spodziewać się po tegorocznej edycji? Będą pikantne sceny z życia małżeńskiego, damsko-męskie gagi, satyry na lekarzy i służbę zdrowia, podniebne psoty i rzecz o podatkach oraz iPhone’ach.
Wszystko to na bezpiecznych i niezawodnych zapalniczkach BIC – każda z nich przechodzi ponad 50 indywidualnych, automatycznych kontroli i spełnia lub przekracza wymagania określone w międzynarodowej normie bezpieczeństwa ISO 9994. Warto zgromadzić je wszystkie – zapalniczki z komiksami znanego rysownika stanowią wyjątkową i specjalną edycję zapalniczek BIC.
 
Cena rekomendowana: 3,99zł