KOSMETYKI MARKI PABLO COLOR

KOSMETYKI MARKI PABLO COLOR

W zeszłym tygodniu miałam przyjemność gościć na evencie w Warszawie o którym pisałam TUTAJ . To było bardzo fajne spotkanie, na którym poznałam ludzi, którzy tworzą swoje biznesy z dużą pasją. Było sporo fajnych prelekcji i oczywiście pyszne jedzonko, a tort bezowy rozpływał się w ustach, był pyszny. Przyjęło się, że na zakończenie wszystkich eventów jest loteria wizytówkowa i tutaj ona również się pojawiła.  Myślę, że praktycznie każda osoba, która była, została obdarowana jakimś drobnym upominkiem, ponieważ partnerów i sponsorów wydarzenia było bardzo dużo. Atrakcja i mnie nie ominęła, od jednego z głównych partnerów eventu marki Pablo Color dostałam duże pudło kosmetyków.

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

Dla wszystkich ciekawych otwieram tajemnicę kosmetycznego pudełka- upominku z loterii wizytówkowej.

W pudełko znalazło się 30 lakierów do paznokci, są to lakiery bardzo wiosenne w pastelowych i intensywnych odcieniach oraz odżywki, które mają na celu wzmocnić płytkę paznokci. Niestety z racji tego, że ja osobiście mam żel na paznokciach, to moja córka miała możliwość ich przetestowania. Lakiery i odżywki mają fajny pędzelek, który dokładnie rozprowadza emalię na paznokciach, lakiery nie odpryskują i długo się utrzymują. Nie wątpliwie jest to duży komfort dla osób, które nie mogą i nie chcą codziennie malować sobie paznokci. Lakiery i odżywki przeszły test pozytywnie 🙂

Oprócz lakierów znalazły się w pudełku również 4 cienie do oczu, 2 szminki, 3 błyszczyki, 2 pomadki nawilżające do ust i tusz do rzęs.

Jestem zachwycona i polecam, marka Pablo Color to bardzo dobre kosmetyki. Link na facebook: Pablo Color

Tekst i zdjęcia Fashion and STYLE Emilia Wróbel

GALERIA ZDJĘĆ

Reklama. Przejdź do sklepu↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓