KREACJE NA KAŻDĄ SYLWESTROWĄ ZABAWĘ

W obecnych czasach raczej mało kto wybiera się na sylwestrowy bal. Nie znaczy to jednak, że mamy odpuścić sobie dobrą zabawę w gronie najbliższych i oczywiście w najlepszym stroju!

Przygotowałyśmy kilka propozycji na każdą okoliczność.  Zarówno na domowe imprezy na kanapie, eleganckie domóweczki jak i zabawę na świeżym powietrzu.

Dla Pań kochających komfort mamy stylizacje składające się z  bluz i spodni dresowych wykonanych z najmilszych materiałów przez firmy Jelonek i Cotton Club. Taki elegancki i wygodny komplet w odcieniach écru i khaki sprawdzi się w domowym zaciszu. Idealnym uzupełnieniem będą futrzane kapcie, które są mikrotrendem tego sezonu.

Z kolei dla tradycjonalistek, które nie wyobrażają sobie sylwestrowej zabawy bez małej czarnej, również przygotowałyśmy kilka stylizacji. Sukienka w czarnym kolorze, jest uniwersalna i ponadczasowa, ale jaki konkretnie fason sprawdzi się w kameralnym otoczeniu? Według nas koniecznie długość midi, która nie krępuje ruchów, rękaw długi lub 3/4.

Jeśli chodzi o materiał, naszym faworytem został przyjemny welur.

Paniom planującym spędzanie 31 grudnia na świeżym powietrzu proponujemy długie płaszcze. Zarówno te skórzane jak i ocieplane z pikowaniem. Oba kroje są obecnie bardzo modne. Do tego koniecznie skórzane, ciepłe buty. I tu panuje pełna dowolność! Botki, kozaki, sztyblety i motocyklówki, wszystkie modele dozwolone.

Stylizacja nr 1: Futro – Fratelli/fratelli.com.pl, Płaszcz – Fratelli/fratelli.com.pl, buty, torebki – Menbur/menbur.pl

Stylizacja nr 2: Bluza, spodnie, bluzka – Jelonek/jelonekm.pl, buty – Menbur/menbur.pl

Stylizacja nr 3: Sukienka 1,2 – Midori Feminine Fashion/midori.pl, sukienka nr 3 – Cotton Club/cottonclub.pl, buty –  Menbur/menbur.pl

Stylizacja nr 4: bluza, spodnie, bluzka – Cotton Club/cottonclub.pl, buty – eobuwie.pl

Stylizacja nr 5: Płaszcz 1 – Fratelli/fratelli.com.pl, płaszcz 2 – Cosel/cosel.moda, płaszcz 3 – Fratelli/fratelli.com.pl, buty –   Menbur/menbur.pl

Materiały prasowe