KREM I POMARAŃCZ

Rok 2022 ma obfitować w kolory mocne i energetyczne.

Mocny pomarańczowy, słoneczny żółty, energetyczny czerwony, różowy i zielony, tych kolorów będziemy najczęściej poszukiwały tej wiosny.

Nie chcemy już siedzieć w domu, chcemy wyjść i spotykać ze ze znajomymi i przyjaciółmi. Chcemy wrócić do normalności. W tym mają pomóc mam kolory, które będę dodawały nam energii i odwagi. Niewątpliwie do takich barw należy odważny pomarańczowy.

CHARAKTERYSTYKA KOLORU

Osoby, które noszą kolor pomarańczowy są szczęśliwe i radosne. Pomarańcz rządzi emocjami i zmysłami oraz dzięki tej barwie wzrasta apetyt na zdrowie. Jesteśmy pełne entuzjazmu, towarzyskie i energetyczne.

Jeśli chcecie więcej dowiedzieć o znaczeniu barw z psychologicznej strony, to serdecznie zapraszam na stronę. Podaję link: http://fashionstyle.blog/2014/07/16/psychologia-koloru/

STYLIZACJA

Całość stylizacji opiera się na kolorze kremowym, który również jest bardzo modny w tym roku. W tej barwie mam na sobie ołówkową, dzianinową sukienkę, wiosenny płaszcz oraz botki. Jako energetyczne dodatki do stylizacji dobrałam pomarańczową torebkę, opaskę i okulary.

Autor tekstu Fashion & Style Emilia Wróbel

Fot. Wojtek