KREMY I BEŻE.

KREMY I BEŻE. 
 

Kto powiedział, że zimą mamy chodzić tylko i wyłącznie w ciemnych kolorach? Dlaczego nie mamy się wyróżniać właśnie bielą a w tym przypadku kolorem kremowym i beżowym? To kolory bardzo elegancie i mega kobiece. Ze względu, że biały nie jest moim twarzowym kolorem, zastąpiłam go kremowym- wynika to z analizy kolorystycznej.

Jest to must have i jeden z „gorących” trendów jesienno- zimowych, które w sposób bardzo szybki i naturalny przejdzie na sezon wiosna lato.

Jeśli chcesz być trendy, to koniecznie w swojej szafie musisz mieć coś jasnego:  sweterek,  spódnicę, sukienkę czy torebkę. Najlepiej jednak, aby nasza stylizacja była w jednym kolorze- wtedy będziesz wyglądała mega modnie, co za tym idzie, wiesz co „w trawie i modzie piszczy”.  Ubieramy się monochromatycznie, czy w jednym kolorze od „stóp po głowę” i nie koniecznie tylko w jasnych kolorach, ale w każdym jednym, który nam się podoba.
Wiele domów mody i projektantów lansuje ten trend, począwszy od Armaniego, Versace, Alberta Ferretti, Balenciagę i wielu innych. Praktycznie u każdego projektanta czy to polskiego, czy  zagranicznego będzie coś jasnego, czyli  białego, kremowego czy beżowego.

1. Bluzka: RESERVED
2. Spódnica: BUTIK
3. Płaszcz: MOHITO.
4. Czapka: ZAKOPANE- KRUPÓWKI.
5. Buty: CENTO.
6. Kolczyki: NO MANE.
7. Torebka: SUPER-DODATKI.PL: www.facebook.com/SuperDodatki?fref=ts