KRONABY — SZWEDZKIE ZEGARKI, KTÓRE POZWALAJĄ ZYSKAĆ CZAS. JUŻ DOSTĘPNE W POLSCE

KRONABY — SZWEDZKIE ZEGARKI, KTÓRE POZWALAJĄ ZYSKAĆ CZAS. JUŻ DOSTĘPNE W POLSCE

Rusza polska sprzedaż rewolucyjnych zegarków Kronaby, które podbiły już 33 światowe rynki, ewangelizując skandynawską myśl “Connected. Not distracted” (Połączony, nie rozproszony).

Kronaby to ręcznie składane, stalowe, klasyczne zegarki, które łączą się ze smartfonem dając użytkownikowi szereg przydatnych funkcji jak np. “Odprowadź mnie do domu”, “Zapamiętaj to miejsce”, sygnalizacja połączenia poprzez ruch wskazówek czy zdalne sterowanie aparatem w telefonie. Wejście na polski rynek otwiera kampania “Czas skupienia”, która ma namawiać do zadumy nad rzeczami dla nas ważnymi.

 

Inteligentne zegarki coraz bardziej pochłaniają naszą uwagę. Stają się nadgorliwą naręczną technologią, która ma na co dzień uzupełniać smartphone. Szwedzki producent zegarków zaraża świat rewolucyjną ideą, w której zegarek wcale nie powinien udawać smartfona, ale powinien być smart.

 

Patrząc z zewnątrz, Kronaby to ukłon w stronę zegarmistrzowskiej klasyki. Wszystkie 22 modele wykonane są ze stopu stali chirurgicznej (316L), dwu-silnikowych, autorskich mechanizmów i metalowych tarcz zamkniętych pod szafirowym szkłem.

 

W środku jednak to niezwykle inteligentne urządzenie, utrzymujące połączenie ze smartfonem (iOS i Android), analizujące dane i informujące nas tylko o tych wydarzeniach, które są nam w danej chwili potrzebne.

 

Czas skupienia

 Kronaby to zegarek oswajający nowoczesną technologię, zachowując przy tym klasyczny wygląd, który nie zdradza jego możliwości. Skierowany jest do tych, którym nie po drodze z dodatkowym ekranem na ręku, w szczególności przy biznesowym czy wieczorowym dress code.

 

 

Siłą szwedzkich czasomierzy jest funkcjonalność. Dzięki stałemu połączeniu ze smartfonem, użytkownik zyskuje dyskretny dostęp do funkcji, których zwykły zegarek mieć nie może.

 

W codziennym użytkowaniu zegarka przydadzą nam się gustowne powiadomienia. Kiedy dzwoni wybrana przez nas osoba, wskazówki same przesuwają się na godzinę 3, 6, 9 lub 12. Inne możemy łatwo odrzucić wciskając koronkę, a te na których nam zależy, zamienić w sekwencję wibracji, pozwalających rozpoznać dane powiadomienie.

 

Dzięki “Odprowadź mnie do domu”, wystarczy wciśnięcie przycisku, by zegarek poinformował wybraną osobę, że chcemy, by nam (wirtualnie) towarzyszyła w drodze do domu, hotelu czy szkoły. Odprowadzający cały czas widzi użytkownika zegarka na mapie dopóty ten nie da znać, że jest na miejscu.

 

Kronaby z niezwykłym stylem radzi sobie w podróży. Wciśnięcie przycisku automatycznie ustawia czas na lokalny. Dzięki “Zapamiętaj to miejsce” możemy zapisać położenie samochodu na parkingu lub nowo odkrytej restauracji, której popisowe danie sfotografujemy aparatem w smartfonie, używając zegarka jako wyzwalacza. A kiedy zegarek zniknie nam z oczu, szybko zlokalizujemy go dzięki aplikacji w telefonie.

 

Inżynierowie zadbali również o rewolucyjną personalizację. Wdrożenie do Kronaby usługi IFTTT pozwala użytkownikom programować sekwencje zdarzeń (jeśli wydarzy się TO, zrób TAMTO), które przenoszą do zegarka ciekawe funkcje online np. wibrację gdy zbiera się na deszcz czy możliwość otwarcia bramy garażowej.

 

Wszystkie inteligentne funkcje pomyślane zostały tak, by nie zdradzać swojej obecności w zegarku. Dzięki temu użytkownik może kontrolować swój czas i skupić się na momentach, w których niepotrzebne są żadne ekrany, ale jednocześnie pozostać ”połączonym ze światem”.

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

 

Line up

 Kronaby debiutuje w Polsce z 22 modelami: unisex — Apex, Sekel, Nord — gdzie wybierać można spośród kopert o rozmiarach 41 lub 43 mm, stalowych bransolet i włoskiej, garbowanej skóry oraz serią wieczorową — Carat z 38mm kopertą pokrytą różowym złotem —  skierowaną do pań.

 

Wszystkie modele są wodoszczelne do 10 bar (100m). Bateria wystarczy na 2 lata użytkowania. Ceny zaczynają się od 1120 zł.

 

Zegarki Kronaby dostępne są już dziś w salonach TimeTrend oraz online na www.TimeTrend.pl. Dystrybutorem jest Zibi S.A.

Materiały prasowe

WARTO PRZECZYTAĆ!!!

Reklama. Przejdź do sklepu↓

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓


Reklama. Przejdź do sklepu↑↓