KULTURALNY DZIEŃ DZIECKA W TEATRZE KAMIENICA

KULTURALNY DZIEŃ DZIECKA W TEATRZE KAMIENICA

4 czerwca w Teatrze Kamienica odbył się Kulturalny Dzień Dziecka połączony z premierą „Czerwonego Kapturka w wielkim mieście”.

W wydarzeniu wzięli  udział m.in. znani i lubiani aktorzy, którzy są również ambasadorami działań Fundacji Kulturalne Dzieci Waw Pl. Pojawili się Jacek Rozenek, Hanna Kochańska, Agnieszka Kałuża, Eliza Gwiazda,Anna Sandowicz.

Kulturalny Dzień Dziecka to dzień wypełniony atrakcjami dla najmłodszych.
To dzień dla wszystkich. Niezapomniane chwile dla najmłodszych. Najważniejsze dla Fundacji Kulturalne Dzieci WAW Pl jest dbanie o odpowiedni rozwój Naszych pociech. Przez ciekawy sposób zachęcamy maluchy do poznania świata teatru, aktorstwa, muzyki czy tańca. Kulturalny Dzień Dziecka to:

    • 11:00 Kreatywne animacje dla dzieci
    • 12:00 Premiera spektaklu „Czerwony Kapturek w wielkim mieście” Duetu JaHa
    • Bajki- czytajki dla najmłodszych
    • Konkursy na scenie z nagrodami
    • Bilety do różnych instytucji Kulturalnych


Reklama. Przejdź do sklepu ↓
Kolekcja koreanska Image Banner 750 x 100

Jedną z atrakcji będzie premiera spektaklu „Czerwony Kapturek w wielkim mieście” Poznajcie wesołą dziewczynkę w czerwonym kapturku i zobaczcie, jak radzi sobie z przeszkodami w drodze do babci. Kto okaże się prawdziwym, a kto fałszywym przyjacielem? Który świat okaże się bardziej bezpieczny i przyjazny? Wielkie miasto z gąszczem ulic, świateł, autobusów i tramwajów czy świat wirtualny, w którym każdy może być każdym?

Fot. Piotr Szafran

Materiały prasowe.


Reklama. Przejdź do sklepu ↓
Unisex Outlet 980x120


Reklama. Przejdź do sklepu ↓
banners_19092015 Banner_750x100 Image Banner 750 x 100