LARIN TO ATELIER GDZIE TWORZY SIĘ I SZYJE Z PASJĄ

Właścicielką butiku LARIN jest Irina Małek, która w swojej pracowni przede wszystkim projektuje i szyje piękne suknie na miarę, które są tworze z wielką pasją. W LARIN również można wypożyczyć suknię na imprezę rodzinną lub okolicznościową oraz dokonać poprawek krawieckich. Jej butik mieści się w Radomiu, ul. Żeromskiego 73. Zapraszamy.

W butiku LARIN znajdziecie piękne suknie wieczorowe, weselne, koktajlowe oraz ślubne i studniówkowe, dla małych dziewczynek, nastolatek i dojrzałych kobiet. To idealne miejsce jeśli szukacie czegoś wyjątkowego, wyszukanego i oryginalnego, to miejsce gdzie specjalnie dla Was Irina zaprojektuje i uszyje kreację marzeń.

Irina Małek jest profesjonalistką, która kocha modę, elegancję i styl. Każda kobieta, która odwiedzi jej pracownię zostanie z najwyższą starannością obsłużona. Irina dobierze przede wszystkim idealnie krój i fason sukienki do figury klientki oraz kolor, który idealnie będzie współgrał i podkreślał naturalną urodą. Właścicielka LARIN pragnie, aby kobiety które przyjdą do jej pracowni wyszły z wymarzoną sukienką, która będzie odzwierciedleniem ich duszy, w końcu kreacja ma ubierać a nie przebierać. Irina sprawi, że każda pani poczuje się wyjątkowo i seksownie w jej kreacjach oraz sprawi, że będzie gwiazdą imprezy.

Kilka propozycji, które możecie przymierzyć i kupić w LARIN

Suknie LARIN Iriny Małek
Modelka Emilia Wróbel

Autor tekstu Emilia Wróbel https://www.facebook.com/FashionAndStyle4/ 

Zdjęcia i filmik Irina Małek