LATEX – TREND JESIEŃ-ZIMA 2016/17

LATEX  – TREND JESIEŃ-ZIMA 2016/17

Latex,  kiedyś  był zarezerwowany dla gwiazd sceny rockowej i najczęściej kojarzył się nam z odzieżą  erotyczną. W tym sezonie jesienno- zimowym 2016/17 śmiało wkracza nie tylko na największe wybiegi, ale także na ulice w postaci lakierowanych płaszczy, motocyklowych spodni, sukienek i mini spódniczek. Na czerwony dywan zakładają go modelki, celebrytki i gwiazdy.

Na wybiegu latex promowały  takie marki jak: Lacoste,  Isabel Marant  i Proenza Schouler. Na ulicę przeniosły  go fashionistki  Chiara Ferragni, Gilda Ambrosio , Bella Hadid czy Kim Kardashian.  W Polsce w latexie możemy zobaczyć Dodę oraz Justynę Steczkowską.

Latex od zawsze cieszył się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród kobiet prowadzących nocny tryb życia ale także wśród kobiet odważnych i ekstrawaganckich. Komplet z  latexu jest nie tylko seksowny, ale również można go wykorzystać przy różnych  nietuzinkowych okazjach.

Najmodniejszy latex w tym sezonie jest w kolorze klasycznej czerni i czerwieni oraz pudrowy róż. Aby stylizacja dobrze się prezentowała, musimy pamiętać, że latex to bardzo mocny akcent  i nie lubi konkurencji, najkorzystniej będzie połączyć go z klasyką. Im prościej i mniej dodatków  w stylizacji, tym lepiej.

Panie, które pokochały latex.