LETNIE SPOTKANIE RADOMSKICH BLOGEREK.

RELACJA Z I SPOTKANIA BLOGEREK Z RADOMIA.
 
1 sierpnia 2014 roku „Pod Kasztanami” w Radomiu odbyło się I-wsze spotkanie radomskich blogerek.

Bardzo się cieszę, że nareszcie ktoś pomyślał i zorganizował takie spotkanie. U nas w Radomiu niewiele się dzieję, i każda inicjatywa w kierunku ” by się działo” jest super. Spotkanie zorganizowały dwie przeurocze dziewczyny, które blogi już prowadzą od jakiegoś czasu, z dużym powodzeniem- ukłon w stronę Oli Siary- Secret Garden i Kasi Lea- Katherina Blog.

Od lewej: Anna Pomorska z „Pracowni Piękna Mary Kay”: www.facebook.com/pages/Pracownia-Piękna-MARY-KAY/283747611783059?fref=ts ,  , Agata Węgrzyn- Pantera Styl: www.facebook.com/StylistkaPantera?fref=ts , Olga Piasecka- Light Day: http://lightday.pl/ , Katarzyna Lea- Katharina Blog: http://madamekatarzyna.blogspot.com/ , Aleksandra Siara- Secret Garden: http://tajemniczy-ogr.blogspot.com/2014/08/letnie-spotkanie-blogerek.html  oraz Ja 😉
Wpadajcie na blogi dziewczyn.
Na spotkaniu mogłyśmy się lepiej poznać ale równieżpoplotkować i wymieć się swoimi doświadczeniami i przeżyciami.PRACOWNIA PIĘKNA MARY KAY- ANNA POMORSKA.
Jako pierwsza moja bardzo serdeczna koleżanka Anna Pomorska z Pracowni Piękna Mary Kay opowiedziała nam o kosmetykach tej marki. Każdej z nas zrobiła zabieg na dłonie, tzw „Satynowe dłonie”,  najpierw krem zmiękczający, później brzoskwiniowy peeling oraz na koniec krem o tym samym zapachu. Nasze dłonie zrobiły się miękkie i bardzo delikatne a przy tym pięknie pachniały.

VIPERA.
Drugą niespodziankę przygotowała nam firma Vipera: www.facebook.com/ViperaCosmetics?fref=ts ., która mieści się w Galeria Słoneczna naprzeciwko Mohito.
Dwie urocze Panie przyniosły kosmetyki i nowe zapachy. Mogłyśmy wszystko wypróbować i pooglądać, przy tym dowiedziałyśmy wielu ciekawych nowinek kosmetycznych, które będziemy mogły wykorzystać przy wykonywaniu makijażu.  Wykorzystując sytuację, od razu zrobiłyśmy małe poprawki makijażowe.

SPONSORZY.
Pozostali sponsorzy, którzy dla nas przygotowali przepiękne i pachnące prezenty:

Golden Rose Galeria Słoneczna Radom, I piętro: www.facebook.com/golden.rose.9634?fref=ts , Mydlarnia Amellie: http://www.amellie.pl/ , Mydlarnia u Franciszka, Super-dodatki, pl: http://www.super-dodatki.pl/ , Blue Shadow Radom: www.facebook.com/blueshadowradom?fref=ts , Cosmetic Service: http://www.cosmeticservice.pl/
Wkrótce dowiecie się jakie to były prezenty, ponieważ będę w kolejnych postach. 
 
  
 
KONKURS W BLUE SHADOW – GALERIA SŁONECZNA RADOM.
 
Po spotkaniu „Pod Kasztanami” przeszłyśmy na Galerię Słoneczną do butiku Blue Shadow, tam miałyśmy zorganizowany konkurs. Z ubrań, które są w butiku miałyśmy przygotować własną stylizację, ta blogerka, która zdobędzie najwięcej głosów- wygrywa. Z tego powodu będę miała również prośbę, abyśmy oddały głosy na mnie i moją stylizację. 
 
 
 
Była super zabawa !!!! Dziękuję wszystkim. 
Wszystkie zdjęcia robił nam Marcin Gendek Fotografia: www.facebook.com/marcingendekfotografia