LIPCOWE SZKOLENIA PRZEDSIĘBIORCĄ BYĆ! W PRZESTRZENI COWORKINGOWEJ IDEA HUB

LIPCOWE SZKOLENIA PRZEDSIĘBIORCĄ BYĆ! W PRZESTRZENI COWORKINGOWEJ IDEA HUB

Decyzja o założeniu własnego biznesu zawsze opiera się na odpowiedziach na pytania: czy poradzę sobie z odpowiedzialnością i wszystkimi obowiązkami? Czy jestem wystarczająco gotowy? Jak poradzę sobie z obowiązującymi przepisami i księgowością? Jak właściwie zarządzać finansami firmowymi? Niepokój towarzyszy przedsiębiorcy przez większość czasu związanego ze startem biznesu.

Odpowiedzi na niektóre z nich, a nawet gotowe rozwiązania przekazuje Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości, która od lat organizuje cykl szkoleń Przedsiębiorcą być!. Tym razem poza misją edukacyjną, Fundacja posiada w swojej ofercie również bezpośredni dostęp do przestrzeni coworkingowej, a także do ekspertów z banku, którzy będąc na miejscu chętnie wyjaśnią i pomogą w kwestiach finansowych.

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

Założenie a następnie prowadzenie firmy wymaga wielu działań i aktualizacji wiedzy dotyczącej przepisów podatkowych i obowiązków stawianych przedsiębiorcy. Wprowadzona Konstytucja Biznesu oraz wynikające z niej udogodnienia to szansa dla wielu przymierzających się do startu na swoim. Nierzadko jest to impuls do zamiany etatu na samozatrudnienie, co również przynosi szereg korzyści. Dodatkowo postępująca cyfryzacja pozwalająca przenieść niektóre czynności do trybu online, jak np. pozyskanie zaświadczenia o niezaleganiu z podatkami z Urzędu Skarbowego czy zmiana we wniosku o wpis do CEDiG gdzie nie musimy już wskazywać stałego miejsca wykonywania działalności to zachęta dla startujących. Ci aktywni wiedzą jakim wymaganiom trzeba sprostać gdy już się zacznie. I tutaj również pojawi się wiele niewiadomych. Od czego zacząć w takiej sytuacji? Takie pytania stawia sobie większość początkujących, a odpowiedź znaleźć mogą podczas szkoleń Przedsiębiorcą być! To doskonałe rozwiązanie dla każdego kto zdecydował się na założenie firmy. W ciągu kilku godzin spędzonych z doświadczonym Trenerem Biznesu mogą liczyć na szereg wyjaśnień z zakresu rejestracji wniosku do CEDiG, możliwości skorzystania z ulg w kosztach działalności czy poznać zalety i wady dostępnych form opodatkowania. Dodatkowym atutem tych spotkań jest fakt, że od lipca 2018 roku będę odbywały się w Idea HUB’ach, czyli w przestrzeni coworkingowej Idea Banku. To miejsce jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka pomocy w prowadzeniu działalności, ale również punktu, w którym może omówić transakcje z Klientami, zorganizować spotkanie czy skutecznie działać każdego dnia.  Dzięki Fundacji Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości nie tylko można dowiedzieć się jak poprawnie prowadzić swój biznes w zakresie rozliczeń podatkowych, ale także istnieje możliwość na skorzystanie z przestrzeni coworkingowej jako miejsca pracy. A co najważniejsze na miejscu można zyskać porady specjalistów banku oraz  wsparcie innych przedsiębiorców.

 

Najbliższe szkolenia Przedsiębiorcą być! odbędą się w Warszawie 18 oraz 19 lipca. Jako pierwsze zaplanowane  jest spotkanie dla początkujących w biznesie. Natomiast 18 lipca w godzinach popołudniowych zorganizowane będą warsztaty z doświadczonymi i aktywnymi już przedsiębiorcami.

 

„Warto pamiętać, że działanie w biznesie, niesie ze sobą kolejne nowe obowiązki i zmiany. Dla przykładu już od lipca rusza split payment.  Zatem dobrze jest mieć świadomość, że założenie firmy i jej prowadzenie wymaga stałego aktualizowania wiedzy, śledzenia zmian i stosowania się do nich. Wsparcie, jakie mogą dać przedsiębiorcom nasze szkolenia, staje się zatem nieodzowne i niezwykle pomocne w osiąganiu sukcesów i realizowaniu celów. Każdy przedsiębiorca zgłaszając się na szkolenie może poszerzyć swoje biznesowe horyzonty, znaleźć rozwiązanie różnych sytuacji, a gdy tego potrzebuje zyskać nowe alternatywy dla swojej działalności”- powiedziała Anna Flaga – Błaszczyk, Prezes Zarządu Fundacji Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości.

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

Wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wiedzy w temacie prowadzenia działalności gospodarczej  zapraszamy już dziś do rejestracji  na szkolenie, które odbędzie się 18 lipca 2018  o godzinie 10:00, będzie to  szkolenie dla początkujących przedsiębiorców https://fundacja.taxcare.pl/szkolenia/ideawarszawa/ , a o godzinie 18:00 dla aktywnych przedsiębiorców  https://fundacja.taxcare.pl/szkolenia/ideawarszawa-2/ .Następnie 19 lipca 2018 o godz. 10:00 dla początkujących przedsiębiorców

https://fundacja.taxcare.pl/szkolenia/ideawarszawa-3/

Udział w warsztatach jest bezpłatny w związku z tym liczba miejsc jest ograniczona.

Informacja prasowa

Reklama. Przejdź do sklepu↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓