MAKE YOUR MOVE Z NOWĄ KOLEKCJĄ MARKI GAP x GapFit

Nowa kolekcja marki GAP x GapFit to pełna gama odzieży sportowej dla kobiet stworzona z wykorzystaniem optymalnego połączenia stylu, innowacji technicznych i komfortu. Kolekcja została zaprojektowana tak, by zapewnić każdemu kto ją nosi wygodę nie tylko na co dzień, ale i w ekstremalnych warunkach na siłowni. W ubraniach z kolekcji GAP x GapFit nie tylko dobrze się wygląda, ale i czuje.

Amerykańska marka odzieżowa GAP 2024 rok wita z nową kolekcją, która pomoże każdemu, kto planuje zacząć go w zgodzie z myślą “nowy rok, nowa ja”. Kampania GAP x GapFit to seria ubrań idealnych dla tych, którzy dbają o swoją sylwetkę, a nowy rok chcą rozpocząć pewnym krokiem. Najnowsza kolekcja marki zachęca do eksperymentowania ze swoim stylem i przenoszenia sportowego looku na ulice. Dlatego twarzami kampanii są trener fitness Johnny Roxx i choreografka Tanisha Scott.

GAP x GapFit to gama odzieży sportowej, w której nie tylko dobrze się wygląda, ale i czuje, a to za sprawą odpowiednio dostosowanych materiałów, z których wykonano poszczególne produkty. Kolekcję cechują elementy z tkaniny Breathe i Aero Mesh, które sprawiają, że ubrania GapFit sprawdzą się zarówno na treningu na siłowni, jak i podczas spaceru po mieście.

 Ubrania zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalności, wygodzie, ale i stylu. W kolekcji znajdziemy serię kompresyjnych spodenek i legginsów dla kobiet przeznaczonych do treningów o dużej intensywności.

W najnowszej kolekcji marki znajdziemy m.in. kobiecy biustonosz ze wzorem w panterkę o okrągłym dekolcie i szerokich ramiączkach, które zapewniają niezawodne podtrzymywanie nawet podczas intensywnych ćwiczeń czy kobiecą spódniczkę z szortami z finezyjnymi rozcięciami o elastycznej talii. Dzięki oddychającemu i szybkoschnącemu materiałowi świetnie sprawdzi się podczas lekcji tenisa czy treningowi na siłowni. Fanom zestawów polecamy komplet – damską kurtkę z zamkiem błyskawicznym z długimi rękawami o gładkim kroju oraz legginsy z delikatnym połyskiem z wysoką talią. Materiał funkcjonalny odprowadzający wilgoć sprawia, że komplet od GAP x GapFit sprawdzi się zarówno na treningu, jak i podczas miejskiej wycieczki.

Linki do produktów z kolekcji:

  1. Sportowy stanik GapFit leopard. https://www.gap.pl/sportowy-stanik-gapfit-leopard-2
  2. Kurtka GapFit na zamek https://www.gap.pl/kurtka-gapfit-na-zamek-1
  3. Legginsy GapFit z wysokim stanem https://www.gap.pl/legginsy-gapfit-z-wysokim-stanem-3
  4. Elastyczne spodenki kolarki GapFit https://www.gap.pl/elastyczne-spodenki-kolarki-gapfit-2
  5. Spodenko- spódniczka GapFit https://www.gap.pl/spodenko-spodniczka-gapfit
  6. Legginsy GapFit high rise https://www.gap.pl/legginsy-gapfit-high-rise-recycled-3
  7. Spodnie GapFit z wysokim stanem https://www.gap.pl/spodnie-gapfit-high-rise-4
  8. Ocieplane spodnie GapFit https://www.gap.pl/sportowe-spodnie-gapfit-3
  9. Sportowy stanik GapFit https://www.gap.pl/power-v-rcrbk-brami-1

Dodatkowe informacje o kolekcji: https://www.gapinc.com/en-us/articles/2017/04/meet-the-creators-behind-make-your-move-and-gapfit

Gap – współczesny amerykański optymizm

Założona w San Francisco marka Gap powstała z myśli i koncepcji idealizmu. To tam, w 1969 roku Don i Doris Fisher otworzyli pierwszy, jedyny w swoim rodzaju sklep, który miał sprostać potrzebom wielu pokoleń i zniwelować lukę między nimi. W ten sposób stworzyli markę, która łączy pokolenia poprzez kultowy styl.

Marka jest pomysłodawcą i promotorem wyjątkowo optymistycznego wyczucia amerykańskiego stylu, który wypełnia luki między jednostkami, pokoleniami i kulturami. Tam, gdzie klasyczne sylwetki są kultowe. Tam, gdzie trwa rzemiosło i jakość. Gdzie kwitnie indywidualność, a integracja pobudza kreatywność. Tam, gdzie robi się coś więcej niż sprzedaje ubrania – Gap kształtuje kulturę i umacnia swój sukces dziedzictwem zakorzenionym w denimie.

Gap aktywnie angażuje się również w działalność na rzecz środowiska. Każdego dnia przybliża się do założonego celu tworzenia trwałych zmian, wzbogacania społeczności i bycia lepszym dla obecnego i kolejnych pokoleń. Marka wierzy, że powinna być siłą napędową dobra, dlatego też projektuje odzież i akcesoria z lepszych materiałów oraz stara się wywierać pozytywny wpływ na ludzi i planetę.

Opierając się na idealizmie, Gap jest orędownikiem indywidualności, pionierem inkluzywności, twórcą kultury, siłą dobra i wyznawcą możliwości.

Materiały prasowe