MALOVE FASHION

MALOVE FASHION

Jest mi niezmiernie miło przedstawić nową markę na polskim rynku, jest to MALOVE FASHION. Jednym z współwłaścicieli jest osoba pochodząca z mojego rodzinnego miejsca zamieszkania. Bardzo się cieszę, że mogę współpracować i wspierać markę, która projektuje dla kobiet piękne kreacje.

W kilku słowach Michał Węgrzyn  MALOVE FASHION

„Z naszego zamiłowania do mody powstał pomysł na stworzenie własnej marki i kolekcji ubrań 🙂
Staramy stworzyć kolekcję elegancką, a zarazem wygodną i oryginalną.
Marka powstała dość niedawno bo w maju… ale powoli zdobywa sobie zwolenniczki.
Przez cały czas powiększamy kolekcję i systematycznie wprowadzamy nowe projekty.
Tkaniny sprowadzamy głównie z Włoch.
I na koniec cieszy nas, że nasze rzeczy podobają się stylistce 😉 „
Kreacje MALOVE FASHION idealnie sprawdzą się na wieczornych imprezach i galach.
Pierwsza z nich, to piękna długa błyszcząca suknia, z delikatnym dekoltem z tyłu i długim, seksownym rozcięciem na jednej nodze. Kolor sukni zmienia się w zależności od światła, przechodzi od szarości poprzez delikatny fiolet. Kreacja idealna na wieczorną galę, sylwestra oraz studniówkę. Zacytuję cytat Madeleine Vionnet  „Sukienka nie może wisieć na sylwetce, lecz podążać za kształtem ciała. Musi towarzyszyć kobiecie, a gdy ta się uśmiecha, suknia ma się uśmiechać wraz z nią”. Tak właśnie się czułam: pięknie, elegancko i z klasą, a uśmiech nie schodził mi z twarzy przez całą sesję. Wyglądałam i czułam się w sukni rewelacyjnie i seksownie.
dsc_0304
dsc_0502
dsc_0618
dsc_0814
dsc_0821
Druga kreacja to krótka sukienka, błyszcząca na cieniutkich ramiączkach, trochę przypominająca formą koszulkę do spania. Super się sprawdzi na Sylwestrze, ostatkach i domówkach.  Uzupełniającym dodatkiem jest czarne, krótkie futerko. Valentino mawiał „Elegancja to równowaga proporcji, emocji i elementu zaskoczenia”. Myślę, że w tym przypadku właśnie jest wszystko 🙂
dsc_0016
dsc_0010
dsc_0220
dsc_0225
dsc_0048
Zapraszam na facebook:  Malove Fashion oraz do sklepu http://malove.eu/
Podczas sesji zdjęciowej świetnie się bawiłam. Dziękuję Nihil Novi Hotel & Restauracja Radom za udostępnienie pokoju hotelowego na sesję zdjęciową, Katarzynie Król z Studio Fryzur KAREN za piękną fryzurę i Małgorzacie Nowak z FotoPlotka za cudowne zdjęcia.