MAMY NOWEGO MISTERA POLSKI 2018!

MAMY NOWEGO MISTERA POLSKI 2018!

Podczas tegorocznej gali Mistera Polski 2018 w Teatrze Capitol wybrano najprzystojniejszego mężczyznę w Polsce. Został nim 25- letni, Tomek Zarzycki z Łodzi.

Nie był to łatwy wybór ponieważ konkurował z 16 innymi finalistami z całego kraju. W jury zasiadły  przede wszystkim piękne kobiety, bo to one najlepiej znają się na mężczyznach. Wyboru dokonały m.in. : Majka Jeżowska, Paula Tumala, Julia Wróblewska, Olga Buława, Miss Polski 2018 i Helena Deeds.

Na scenie wystąpił Marek Kaliszuk oraz Gosia Andrzejewicz, która zaśpiewała piosenkę Beyonce.

Nowy Mister pracuje aktywnie jako model zarówno w Polsce, jak i za granicą. Niedawno był w Chinach i USA. Studiował logistykę, ale obecnie zrobił sobie przerwę ze względu na zobowiązania zawodowe. Jego znak zodiaku to Byk. Uwielbia podróże, motoryzację i sporty ekstremalne. Czynnie uprawia snowboard i wakeboard. Ulubiona potrawa to placki po zbójnicku, które najlepiej smakują mu w towarzystwie przyjaciół.  Relaksuje się przy muzyce i dobrej książce. Szczęście daje mu świadomość szczęścia rodziny i najbliższych. Ma słabość do kobiet w szpilkach. Na pytanie co jest najtrudniejsze w życiu Tomek odpowiedział „życie”. Jego siłą jest miłość. Do wyborów namówiła go mama,a zawiozła na casting siostra.