MARCIN PROKOP W GARNITURZE RODRIGO DE LA GARZA

Marcin Prokop w garniturze Rodrigo De La Garza podczas gali otwarcia festiwalu OFF Camera 2019.

W piątek, 26 kwietnia 2019 roku, już po raz 12. odbyła się uroczysta gala otwarcia festiwalu OFF Camera. Wydarzenie, wspólnie z Magdaleną Miśka-Jackowską, poprowadził Marcin Prokop. Prezenter telewizyjny wybrał na tę okazję garnitur projektu Rodrigo De La Garza.

Marcin Prokop, prezenter telewizyjny związany od lat z telewizją TVN i jeden z najlepiej ubranych Polaków, poprowadził 12. galę festiwalu filmowego OFF Camera odbywającego się co roku w Krakowie. Będący wiernym klientem marki De La Garza dziennikarz zdecydował się tego wieczoru na perfekcyjnie skrojony garnitur projektanta, uszyty specjalnie na tę okazję. Czarno-biała krata, coraz częściej wykorzystywana przez projektantów w przypadku eleganckiej mody męskiej, przełamała klasyczną konstrukcję garnituru uszytego ze 100% wełny merino i stanowiła mocny akcent stylizacji. Monochromatyczny look, uzupełniony o białą koszulę, uzupełniła poszetka w pięknym  czerwonym kolorze, dodająca całości odrobiny nonszalancji i skórzane buty.

Marcin Prokop, będący od kilku lat wiernym klientem marki De La Garza, tak mówi na jej temat: „Projekty De La Garza pokrywają się z moim spojrzeniem na męską modę. Jestem zwolennikiem nienagannie skrojonej klasyki, ale przełamanej odrobiną szaleństwa. Umiejętność odnalezienia idealnej proporcji między tymi składnikami dane jest nielicznym. Rodrigo należy do tego wyjątkowego grona.”

Marcin Prokop

Rodrigo De La Garza oprócz szycia na miarę oferuje również kolekcje ready-to-wear, wśród których znajdują się najwyższej jakości buty i dodatki oraz jedyną tego typu platformę personalizacyjną do projektowania i zamawiania butów. Usługa jest dostępna w butiku stacjonarnym projektanta, przy ul. Mokotowskiej 8 w Warszawie.

O marce

Where tailoring meets Fashion

Marka De La Garza powstała w Warszawie w 2010 roku i została założona przez Rodrigo De La Garza. Połączenie meksykańskiej duszy i wiedzy krawieckiej zdobytej we Włoszech sprawia, że właściciel marki to nie tylko krawiec, ale także projektant mody męskiej. De La Garza niesie ze sobą nowoczesne wyrafinowanie, które jest wyjątkowe i ponadczasowe, co pięknie przekłada się na garnitury, płaszcze, koszule, buty i skórzane kurtki. Projekty skierowane są do mężczyzn i kobiet ceniących elegancję, wytrzymałość i oczywiście komfort, jednocześnie pomagając klientom znaleźć unikalne poczucie stylu. Kolekcje De La Garza są produkowane w Polsce, Włoszech i Hiszpanii, z najwyższej jakości materiałów pochodzących z Włoch, Wielkiej Brytanii, Belgii i Chile.

Materiały prasowe