MARKA BIRBANTE ROCCA- WŁOSKIE OBUWIE

MARKA BIRBANTE ROCCA- WŁOSKIE OBUWIE

Z włoskich manufaktur do Polski!

Ręcznie szyte buty z włoskich manufaktur pod jedną marką w Polsce. Birbanterocca.com to nowy sklep internetowy oferujący damskie i męskie buty wykonane przez włoskich rzemieślników z oryginalnych włoskich skór. 

Birbante Rocca w wolnym tłumaczeniu oznacza „twierdzę łobuzów”- ludzi trochę niepokornych, idących pod prąd, na przekór zniewalającym normom. To dla nich powstał Birbanterocca.com– sklep z wyjątkowym damskim i męskim obuwiem. Jego założyciele stworzyli miejsce przyjazne tym, których tożsamość definiuje indywidualny styl, na przekór szybkiej modzie i dyktaturze masowej produkcji.

br1

Jesienną kolekcję sklepu stanowią niezwykłe, starannie wyselekcjonowane modele marki Pantenetti, które od wielu lat wzbudzają podziw tysięcy europejskich wielbicieli indywidualnego stylu. Pantanetti powstają w rodzinnej manufakturze w regionie Marche, w środkowowschodnich Włoszech, a każdą, ręcznie wykonaną parę charakteryzuje tradycyjne wzornictwo oraz wyjątkowy, rzemieślniczy sznyt. Buty tej marki z pewnością zachwycą zwolenników klasyki, którzy na birbanterocca.com znajdą modele stanowiące ponadczasową podstawę garderoby zarówno damskiej jak i męskiej.

br4

br3

br2

br5

Więcej informacji:

Birbanterocca.com

Bogna Komorowska- Jedrzejewska

bogna.komorowska@zazamedia.pl

tel: 601-858-198

Materiały prasowe.