MARZENA CHEŁMIŃSKA I SALON BIELIZNY LIPARIE

MARZENA CHEŁMIŃSKA I SALON BIELIZNY LIPARIE

13 grudnia w warszawskiej Galerii Mokotów w salonie bielizny Joli Lewickej miała miejsce premiera najnowszej kolekcji Marzeny Chełmińskiej. Marka Chełmińska zaprezentowała wiele ciekawych stylizacji oraz połączeń tkanin na nadchodzący rok 2018. W kreacjach zostały połączone delikatne i lekkie tkaniny z ciężkimi i grubymi materiałami. Wykończeniem wielu stylizacji są bardzo modne perły oraz specjalnie zrobione na zamówienie suwaki. Modelki pięknie się prezentowały w koronkach i przezroczystościach oraz w wyrafinowanym aksamicie. Na pierwszym miejscu Marzena stawia na kobiecość, dlatego wszystkie jej propozycje są dla kobiet świadomych, które kochają swoje ciało i rozmiar. Z tego też powodu pokaz odbył się w najlepszym salonie bielizny jakim jest LiParie w Galerii Mokotów w Warszawie.

Piękna kreacja+ seksowna bielizna= kobieta idealna

Reklama. Przejdź do sklepu↓

Bielizna to bardzo ważna część kobiecej garderoby, ponieważ pod każdą piękną sukienką powinna również się znaleźć zmysłowa i seksowna bielizna.

Podczas pokazu marki Chełmińska i bielizny LiParie wszystkie elementy garderoby zostały ze sobą w taki sposób połączone, aby tworzyły spójny i seksowny look.

Wśród zaproszonych gości byli: Łukasz Choroń, Agnieszka Wielgosz, Julia A. Hazell- właścicielka marki Juliette, Ela Martinez, Danuta Krawczuk, Marzena Mnich- właścicielka butiku Boca Lupo, Marzenna Anna Walczak blogerka modowa: Babooshka Style

Galeria zdjęć

3 Ostatnie zdjęcia wykonała Marzenna Anna Walczak z bloga: Babooshka Style

 

Reklama. Przejdź do sklepu


Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓