MASECZKI OD PROJEKTANTA– INICJATYWA „JEDEN ZA JEDEN” ŁUKASZA JEMIOŁA

Projektant mody do swojej oferty wprowadził bawełniane maseczki ochronne, przekazując ich znaczną część na służbę zdrowia. „Jeden za jeden” Łukasza Jemioła, to inicjatywa, dzięki której przy zakupie każdej jednej maseczki, jedna zostanie przekazana na rzecz szpitali. Topowy kreator mody udowadnia, że w dobie pandemii COVID-19 najważniejsza jest ochrona zdrowia, a moda schodzi na dalszy plan.

W trosce o zdrowie swoje i najbliższych Łukasz Jemioł wprowadził do oferty niezbędne dziś akcesoria, jakimi są maseczki ochronne. Spójne ze stylistyką i myślą kolekcji wiosna-lato 2020 skierowaną do silnych i świadomych osób, dla których odpowiedzialność społeczna ma znaczenie, maseczki są dostępne w wielu wersjach wzorów i kolorów – od stonowanych bieli, jasnych błękitów i czerni po odważniejsze z motywem tygrysa, pasów czy kwiatów. 

Nadzorując cały proces produkcji, projektant przede wszystkim skupił się na bezpieczeństwie i wygodzie. Dostępne dla dorosłych oraz dzieci maseczki ochronne są wykonane z najwyższej jakości stuprocentowej bawełny oddychającej. Niezwykle miękkie w dotyku maseczki zapewniają komfort użytkowania; a dzięki trzem warstwom tkaniny składających się na każdą sztukę, również ochronę i bezpieczeństwo.

Spontaniczny impuls stworzenia maseczek przyczynił się do inicjatywy, dzięki której Łukasz Jemioł przekazał już dwie przesyłki po 1000 sztuk maseczek Mazowieckiemu Szpitalowi Specjalistycznemu w Radomiu, skąd sam pochodzi. Projektant kontynuuje działania i planuje niebawem kolejne przekazanie niebawem alogicznej ilości, bo tak jak sam twierdzi …dobro wraca z podwójną siłą i należy się nim dzielić…”

Ceny maseczek Łukasza Jemioła wahają się od 29zł dla dzieci, do 39 zł za dla dorosłych.

Maseczki ochronne projektanta są dostępne w sklepie online na www.jemiol.com/pl oraz stacjonarnie, w butiku przy ul. Mokotowskiej 26 w Warszawie i Łodzi, w CH Manufaktura przy ul. Karskiego 5.

Łukasz Jemioł – projektant, twórca jednej z czołowych polskich marek modowych, który od niemal 15 lat ubiera przedstawicieli świata mody, show-biznesu i mediów. Posiada wierne grono zarówno klientek, jak i klientów. Od wielu lat współpracuje z Małgorzatą Kożuchowską, Małgorzatą Sochą, Małgorzatą Rozenek-Majdan, Agnieszką Woźniak-Starak czy Jolantą Kwaśniewską. Zdobywca licznych nagród, m.in. prestiżowej Złotej Nitki oraz Nagrody Oskara Mody. Jeden z najlepiej ubranych Polaków, doceniony statuetką Najbardziej Stylowego Mężczyzny wg. magazynu ELLE. W swoich kolekcjach odważnie łączy różne style. Jego projekty to zarówno romantyczne i zwiewne kreacje, nowoczesne i minimalistyczne formy, jak i odważne, kobiece kroje. Wykonywane są z największą precyzją i dbałością o szczegóły, a używane tkaniny są sprowadzane z najlepszych fabryk z Włoch, Francji czy Hiszpanii.

Materiały prasowe