MASZYNKI DO GOLENIA.

GŁADKIE NOGI.
 
Lato, plaża, morze, góry, słońce i gładkie ciało.
Latem zrzucamy długie spodnie na rzecz krótkich spodenek, a bluzy zamieniamy na topy z krótkim rękawkiem. Odsłaniamy swoje piękne i opalone ciało, wtedy to też ze szczególną uwagą zaczynamy dbać o depilację różnych części ciała.
Na pierwszy ogień zawsze idą nogi, ponieważ  są najbardziej widoczne. Jest nie do pomyślenia, aby były nie ogolone, tak jak pachy czy bikini.
Wierzcie mi,  przetestowałam wiele maszynek do golenia, jednak najwięcej plusów w mojej ocenie otrzymują
maszynki firmy BIC. – Soleil Bella oraz Soleil Scent. 

Chcesz poczuć się jak bogini lata

– zainwestuj w maszynki firmy BIC.  Ja to zrobiłam i nie żałuję.

SOLEIL SCENT

Golenie z tą maszynką przestaje być nieprzyjemnym obowiązkiem, to czysta przyjemność – aloes i witamina E skutecznie nawilżają i pielęgnują delikatną skórę, zaś potrójne ostrze delikatnie goli nawet najbardziej wrażliwe miejsca kobiecego ciała.
Golarki Soleil Scent dostępne są w kilku kolorach: od lekkiego różu do fioletu, zaś dobrze wyprofilowana rączka i gumowe wzmocnienia sprawiają, że maszynka nie wyślizguje się z dłoni. Dodatkiem i miłym akcentem podczas pielęgnacji jest delikatny kwiatowy zapach rączki maszynki – poprawi nastrój i pomoże zrelaksować się po zabiegu depilacji.
Cena (cztery maszynki): 15,99 zł.
 
SOLEIL BELLA. 
 
Na zabieg depilacji najlepiej zdecydować się podczas kąpieli lub tuż po niej – woda zmiękczy włoski i zredukuje podrażniania skóry. Jednak najlepszy efekt uzyskamy dopiero wówczas, gdy zastosujemy maszynkę, która została stworzona, by chronić delikatną kobiecą skórę.
Precyzję i bezpieczeństwo golenia zapewniają ruchoma główka maszynki Bella Soleil oraz cztery niezależnie poruszające się ostrza dopasowujące się do kształtu kobiecego ciała.
Dzięki temu mamy gwarancję gładkiej skóry oraz redukcję do minimum podrażnień i otarć. W opakowaniu znajdują się trzy maszynki, każdy w innym  odcieniu niebieskiego.
Cena (trzy maszynki): 19,99 zł
 
 
 
MISS SOLEIL.
 
 
    
Grawerowany wzór, motywy kwiatowe, barwna nuta i specjalnie wyprofilowana rączka. Słowem: najbardziej czarująca wśród kobiecych maszynek. Wygląd i ergonomia to jednak nie wszystko, od razu widać, że to produkt dla wymagającej kobiety – Miss Soleil posiada trzy ostrza oraz powłokę polimerowo-chromową, która zapewnia trwałość golenia. Dodatkowo nad ostrzami maszynki znajduje się specjalny, podwójny pasek nawilżający z witaminą E, który eliminuje ryzyko podrażnień.
Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne maszynki (różowa i niebieska). Miss Soleil to również przyciągający oko, kwiatowy i oryginalny design – każda maszynka posiada grawerowany wzór rączki w dwóch odcieniach. Taka maszynka z pewnością będzie ozdobą każdej łazienki.
Jeśli szukasz doskonałej kontroli i większego komfortu golenia przy estetycznym wyglądzie maszynki – Miss Soleil stworzono właśnie dla Ciebie.
Cena (cztery maszynki): 13,99 zł