MEDORA BY EVA MINGE!

MEDORA BY EVA MINGE!

MEDORA by EVA MINGE! Rozpoczęcie współpracy pomiędzy dwoma brandami  – marką produkującą odzież medyczną i projektantem mody.

Z końcem wakacji Ewa Minge podpisała kontrakt na współpracę z marką MEDORA, liderem w branży odzieży medycznej. Właścicielem marki i Prezesem firmy Medora Sp. z o.o. jest Ewa Małgorzata Wiertelak. Celem tej współpracy jest przekazanie kreatywnego podejścia do uniformów medycznych. Te dwie nietuzinkowe osobowości i dwie wyjątkowe marki ogłosiły  rozpoczęcie współpracy w październiku 2018 roku, za pomocą kanałów social media. W ramach obowiązującego kontraktu, Ewa Minge zaprojektuje kolekcję fartuchów damskich i męskich. Zobowiązana jest Ona także do uczestnictwa w targach i konferencjach branżowych, wydarzeniach i imprezach marki MEDORA, a także do współpracy wizerunkowej w promowaniu zaprojektowanych sampli.

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

Nowa linia odzieży medycznej, którą zaprojektuje znana i ceniona na świecie projektantka Ewa Minge, będzie miała swoją premierę już w grudniu 2018 roku. Do tego czasu obie Panie będą współpracowały przy stworzeniu selektywnej kolekcji dla sektora medycznego. Celem stworzenia nowej kolekcji we współpracy z projektantem jest pokazanie, że odzież używana w codziennej pracy lekarza może być nie tylko funkcjonalna, ale także modna i elegancka. Obie Panie wezmą również udział w sesji zdjęciowej z produktami marki MEDORA, którą będzie można zobaczyć w social mediach obu marek i na stronie www.medora.pl

 

„Jesteśmy dumni, że Pani Ewa Minge zgodziła się współpracować z naszą marką. Uważam, że w życiu nie ma przypadków i że dwie Ewy, prowadzące firmy odzieżową i modową, mogą razem stworzyć coś wyjątkowego. Od lat marzyłam, aby fartuchy dla lekarzy były czymś więcej niż tylko ubraniem ochronnym. Lekarze, pielęgniarki czy kosmetyczki spędzają w nich nawet kilkanaście godzin dziennie. Uważam, że ten strój zasługuje na szczególną uwagę. Zastanawiałam się co zrobić, aby nie był tylko strojem praktycznym, ale przede wszystkim aby był ciekawy i zawierał całą gamę dbałości o szczegóły. Nasza marka już dawno wprowadziła różne nietypowe rozwiązania – od kolorowych haftów po wykorzystanie kryształów marki Swarovski. Ale tym razem poszliśmy dalej. Chcemy aby odzież marki MEDORA zaprojektowana przez niezwykle utalentowaną projektantkę Ewę Minge, była synonimem wyjątkowości i odzwierciedleniem osobowości, które będą tę odzież nosiły oraz przede wszystkim aby była ona piękna.” – powiedziała Ewa Małgorzata Wiertelak, Prezes Zarządu firmy Medora Sp. z o.o.

 

O marce MEDORA

Właściciel Marki MEDORA jest Ewa Małgorzata Wiertelak, która z branżą odzieży medycznej związana jest od 2001 roku, natomiast od 2006 roku działa pod marką MEDORA – marka bardzo osobista. Firma jest liderem w branży i od wielu lat sukcesywnie utrzymuje pozycję trendsettera. Jej odzież wykorzystywana jest w wielu produkcjach telewizyjnych, takich jak „Pierwsza Miłość”, „W rytmie serca”, „Diagnoza”, „Barwy Szczęścia”, a także w wielu komercyjnych reklamach i innych projektach. Marka ubiera najbardziej wymagających klientów sektora medycznego – szpitale, największe kliniki, a także prestiżowe placówki z branży medycyny estetycznej oraz  stomatologii. Medora otrzymała wyróżnienie „Złota siódemka 2017 roku” w kategorii branża odzieżowa za kreowanie nowoczesnej, indywidualnej mody w dziedzinie odzieży medycznej.

 

Więcej na temat marki na stronie www.medora.pl oraz na profilu FB:  www.facebook.com/medoraofficial/

Materiały prasowe

WARTO PRZECZYTAĆ!!!

Reklama. Przejdź do sklepu↓


Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓